A női kézilabda-válogatott csalódást okozott a decemberi világbajnokságon, a bajnokcsapat, a Győr azonban mintaszerûen szolgálja ki a szurkolókat. Sorozatban huszonhatodik mérkőzését nyerte, szombaton a Nürnberg csapatát verte 30:25-re a Bajnokok Ligája második fordulójában. Konkoly Csaba edző a meccs előtt a szokásoknak megfelelően óvatosan beszélt az esélyekről, merthogy akár veszélyes is lehet a Nürnberg, hiszen bármely ellenfelét képes megszorongatni.
De a Győrt nem volt képes. A kezdés után már látszott a különbség, hazaiak elhúztak, 5:1-re is vezettek az elején, aztán hatgólos előnnyel (17:11) mentek a szünetre. Aztán csak azon lehetett – ugyancsak a szokásoknak megfelelően – előre sopánkodni, hogy el tud-e mindent rontani a csapat az utolsó percekben, de szerencsére, bár a második félidőben már voltak üres percei, ez a Győr mostanában csak győzni tud. Amikor Görbiczet két percre kiállították, akkor valahogy a többieknek sem ment a gólszerzés, de aztán gyorsan a helyükre kerültek a dolgok és a gólok.