Gyorsan előnyt szerzett a Győrhő-ETO (4.p.: 3-1), ám jelentősen nem tudtak megugrani Deáki István tanítványai. A Hort ugyanis az első félidőben még tartotta a lépést Pálosékkal. Nem úgy szünet után, amikor is az első tíz percet 7–1-re megnyerték a zöld-fehérek, s ezzel tulajdonképpen végképp eldöntötték a találkozó sorsát. Az 52. percben már tizenkét góllal is vezettek a győriek (30-18), s a fiatalok pályára lépésével sem változott jelentősen a mérkőzés képe.
A győri csapat végig vezetve hozta a kötelező és nagyon fontos győzelmet, s jelenleg nyolc pontjával a negyedik helyen áll.

Adorján Gábor: – Sokadik érthetetlen teljesítmény, remélem, még nem úszott el a hajó.
Deáki István: – Amit terveztünk, sikerült megvalósítani. Győzni jöttünk, ez sikerült egy jól játszó Hort ellen.