GYŐRHŐ ETO FKC SE - BALATONFÜREDI KC 27-35 (13-14)

Győr, 600 néző. V.: Szegedi Zsolt, Unyatinszki Tamás
GYŐR: Hoffmann – Székely 6 (1), Szabó A. 4, Nagy T. 3 (1), Horváth A., BOGNÁR R. 5 (2), PÁLOS 6.
Cs: Herjeczki (kapus), Forrai 3, Kovács Á., Széles.
BALATONFÜRED: SZABÓ I. – Tombor 7 (1), KOTORMÁN 9 (3), Salamon 1, Kányai, VILOVSKI 5, MOHÁCSI 8.
Cs: Szathmári (kapus), Bene, PÁL 4, Lelkes, Bakos Á. 1, Kolep, Struhár.
Edző: Velky Mihály
Kiállítások: 4, ill. 16 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 4/3

A mérkőzést a Füred kezdte jobban, a hazaiak nem tudtak mit kezdeni a remekül védő Szabó Imre ellen. A vendégcsapat folyamatosan elhúzott, de ehhez segítségükre voltak a teljesen meglepő felfogásban bíráskodó játékvezetők is. A Győrhő ETO a félidő utolsó perceiben jól használta ki az emberelőnyös helyzeteit és egy gólra felzárkózott.
A második félidőben még néhány percig bírták a hazaiak a füredi nyomást, de utána nem sikerült a szoros eredmény megtartása. Sajnos ezzel a vereséggel nem éltek azzal a helyzeti előnnyel, amit a Hort adott a csapat számára.
A bentmaradáshoz a hátralévő két mérkőzést nyernie kell a csapatnak (Gyöngyös – Győrhő ETO FKC május 3. 18:00, Győrhő ETO FKC – Tata május 17. 18:00).