Dunaferr NK – Győri Audi ETO KC  31 – 33 (16-14)

Dunaújváros, 150 néző. Vezette: Dobrovits – Tájok
Dunaferr: Knezovic – Azari 4, Laluska 2, Balogh 4, Ferling 2, Temes 9(2), Vincze 9(5)
Csere: Pisák (kapus), Nagy I. 1, Szûcs V., Tamás, Slakta
ETO: Pálinger – Mravikova 7, Bradeanu 5, Spiridon 4, Görbicz 11(5), Tomori, Szölösi 2
Csere: Herr O. (kapus), Deáki 1, Herr A. 1, Kovacsics 1, Mayer 1, Szegedi
Edző: Konkoly Csaba

Hétméteresek: 8/7, illetve 5/5
Kiállítások: 4, illetve 4 perc

A dunaújvárosiak legjobb összeállításukban léptek pályára, míg az ETO-ból Vérten hiányzott. Jobban kezdtek a hazaiak, különösen Vincze volt elemében, de nem lehetett panasz Balogh és Temes játékára sem, a kapuban pedig Knezovic parádézott. A győriek viszont fáradtnak tûntek, lassan kézilabdáztak és sokat hibáztak védekezésben, támadásban egyaránt. Már öt gól is volt a hazai előny, de a szünetre azért ebből hármat lefaragtak a vendégek.
A második félidő közepéig tartotta 3-4 gólos előnyét a Dunaferr. 25-21 után azonban zsinórban 5 győri gól következett. Beállt a kapuba Herr Orsolya, aki ebben az időszakban ziccereket és átlövéseket is hárított. Még egyszer Temes révén visszavette a vezetést a „kohász”, de aztán a győriek elsősorban Görbicz, Mayer és Bradeanu révén begyûjtötték a két pontot.