Győri Audi ETO KC - CS Oltchim Rm. Valcea 29-26 (14-12)
ETO: Pálinger, Herr O. - Mravikova 1, Szegedi 2, Szölösi 1, Görbicz 9/2, Bradeanu 4, Herr A. 3, Mayer 1, Hornyák 3, Spiridon 5, Tomori.
Valcea: Paslaru - Tacalie 2, Puscasu 2, Gatzel 1/1, Luca 2, Maier 6/4, Meirosu 2, Manea 3, Szûcs 2, Borbás 3, Lecusanu 3/2.
Hétméteresek: 3/2, illetve 8/7.
Kiállítások: 6, illetve 4 perc.

A mai nap első mérkőzésén a tegnapi két győztes lépett pályára Dunaújvárosban. az első percekben felváltva estek a gólok, majd az ETO zsinórban négy gólt lőtt, így a 12. percben 7-3 arányban vezetett. A vendégek elsősorban büntetőkből érték el találataikat, de egyenlíteni nem tudtak. A félidőben kétgólos győri előnnyel vonultak öltözőbe a csapatok.
A második játékrészt emberhátrányban kezdte az Audi ETO és 3-3 után a románok ismét egyenlíteni tudtak (14-14). Ezzel azonban ellőtték minden puskaporukat. A győriek több alkalommal megszeerzték a labdát és gyors lerohanásokkal elhúztak. Tíz perccel a vége előtt már hét gól golt a két csapat között a különbség (27-20). A végére a magabiztos vezetés tudatában egy kicsit kiengedett az ETO, de így is győztesen hagyta el a pályát.

Győri Audi ETO KC - HK Lada Togliatti 31-26 (18-11)
ETO: Pálinger, Herr O. - Tomori 2, Mravikova 1, Szegedi 4, Szölösi 6/2, Görbicz, Bradeanu 7/5, Herr A. 3, Mayer 3, Hornyák 4, Spiridon 4.
Lada: Konsztantinova, Parfjonova - Garbuz 2, Klimova 2, Atkova 2, Boldirjeva 3, Arsina 3, Davigyenko 2, Lukjenyenko 4, Vinogradova 3, Csernoivananko 4/1, Nikityina 1.
Hétméteresek: 9/7, illetve 4/1.
Kiállítások: 8, illetve 6 perc.

A Lada nem sokat pihent erre a mérkőzésre, hiszen a találkozóra közvetlenül a Dunaferr NK - Lada Togliatti meccs után került sor.
Ennek megfelelően az orosz játékosok csak az első félidő közepéig bírták a tempót. Addig támadásban és védekezésben is fel tudták venni a harcot a győriekkel, de a játékrész második felében Herr Anita átlövéseivel és Bradeanu büntetőivel meglépett az ETO.
A második félidőben már kilenc gól is volt a győri előny, de ellenfelük hősiesen küzdve egyre feljebb kapaszkodott. A mérkőzés hajrájában aztán újra a két csapat közti frissesség döntött. Az ETO több gyors akcióval biztosította be a győzelmét, ezzel megszerezte a Kulcsár Anita Emléktornán az első helyet.