Váci NKSE - Győri Audi ETO KC  25 - 27 (11-17)

Vác: Juhász - Orbán 5, Szilágyi, Ábrahám 4, Farkas 4, Veszeli 5(3), Gerstmár 4(2)
Csere: Sipeki (kapus), Schmidt 2, Bagócsi 1
Edző: Kenyeres József
ETO: Pálinger - Mravikova 5, Hornyák 6, Spiridon 4, Görbicz 4(3), Tomori 4, Vérten
Csere: Herr O. (kapus), Herr A. 2, Mayer 1, Kovacsics 1(1), Szölösi, Szegedi, Deáki
Edző: Konkoly Csaba

Hétméteresek: 9/5, illetve 5/4
Kiállítások:12, illetve 10 perc

Jól kezdett az ETO (3-7), de a váciak szívósan kapaszkodtak, 9-9 után úgy tûnt, hogy a félidő végére elődől a két pont sorsa. Ezt a váciak nem így gondolták, akik a második játékészben egy gólra is felzárkóztak. Fél perccel a vége előtt 25-27-nél hetest lőhetett a Vác, de  Herr Orsolya védett és ezzel eldöntötte a mérkőzést, amely a vártnál szorosabb küzdelmet, de végül ETO-győzelmet hozott.

Konkoly Csaba: Jóval többet vártam a csapattól bátorságban. Azt gondoltam, hogy az első félidei hat gólos előnyre még ráteszünk a folytatásban, de nem az elképzeléseink szerint alakult a második félóra. Tévhit, hogy egycsapatos a bajnokság. Remélem hogy vasárnap, hazai közönség előtt jóval összeszedettebbek leszünk.