Győrhő ETO FKC - Mezőkövesdi KC 21–21 (7–11)
Győr, 500 néző. V.: Andorka, Hucker.
GYŐR: HOFFMANN - Székely 7 (3), Szabó A., Kányai, Forrai, Bognár 3, Széles 1.
Cs: Herjeczki (kapus), Konkoly, Struhár, Becker, Kovács Á. 5, Petrovszki, NÉMETH G. 5.
Edző: Vura József
Mezőkövesd: TÓTH K. - Fülöp 3, Bajorhegyi 1, Rácz, MILICSEVICS 4, Fekete 1, Juhász Z. 3.
Cs: Szabó P. (kapus), Bécsi 5 (3), ROSTA I. 4, Papics, Molnár, Padla, Zele.
Játékos-edző: Rosta István
Kiállítások: 8, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 4/3

Mezőkövesdi gólokkal kezdődött a mérkőzés, a hazaiak csak a 8. percben tudtak egyenlíteni. A hosszú lefolyású támadásokból inkább a vendégcsapat kött ki jobban, előnyüket folyamatosan tudták növelni. Az ETO játéka támadásban nagyon akadozott, ehhez jött még Szabó András kizárása is. Szünetben négygólos kövesdi előnnyel vonultak a csapatok az öltözőbe.
A második félidőre egy kicsit megváltozott az ETO, pályára lépett Németh Gábor és tíz perc után ismét döntetlent mutatott az eredményjelző (12-12). Három eladott labda, három vendéggól következett. A győriek nehezen találtak rést a Mezőkövesd falán, de az akarat töretlen maradt. Tíz perccel a vége előtt ismét sikerült egyenlíteni, de a vezetést nem sikerült átvenni. Az utolsó percben lőtt győri gól újabb egy pontot eredményezett, ezzel a csapat elmozdult a 14. helyről.

Vura József: – Végig hajtós, küzdelmes mérkőzést vívtunk, amelyen igazságos döntetlen született.
Rosta István: – A mérkőzés képe alapján a pontosztozkodás igazságos eredményt tükröz. A továbbiakban sok sikert kívánok nevelőegyesületem, az ETO számára.