Komló, 1000 néző. Vezette: Horváth-Marton
Komló: Pókos – Bakos Á., Szappanos 2(1), Molnár Z., NAGY Z. 8, DÖMÖS 7, Péter-Szabó 2
Csere: SZABÓ T.(kapus), Kilvinger 1, Kiss Á. 1, Kaplonyi 2, OSZLÁR 4
ETO: Hoffmann – SZÉKELY 6(3), Szabó A. 1(1), Forrai, KOVÁCS Á. 4, BOGNÁR 6, SZÉLES 6
Csere: Herjeczki (kapus), Struhár, Kányai, Horváth A., NÉMETH G. 4
Edző: Vura József

Kiállítások: 6, illetve 4 perc
Hétméteresek: 2/1, illetve 4/4

Jobban kezdett a Komló, de az ETO hamar átvette a vezetést, köszönhetően annak, hogy védéseiből indulni tudtak a zöld-fehérek. 9-7-es vendégvezetés után viszont hat komlói gól jött zsinórban és a szünetben is négy góllal vezettek a hazaiak.
Sőt fordulás után még jobban meglógott a Komló (18-12), de a fiatal Németh Gábor góljaival és passzaival az ETO felzárkózott. Ennek ellenére három perccel a vége előtt úgy tûnt, nyer a „Bányász” (27-24), de Kovács Ádám gólja után Székely kétszer is hetesből volt eredményes. Másodszor hat másodperccel a vége előtt, ami a pontszerzést jelentette.
Információink szerint Szabó Andrásnak ez volt az utolsó meccse a Győrhő ETO-ban, mert a jobbátlövő Spanyolországban folytatja pályafutását.

Vura József: Nagyon megérdemeltük ezt a győzelemmel felérő döntetlent.