Győri Audi ETO KC – Podravka Koprivnica 33-35 (18-19)
Dabas, Szabella-kupa. 350 néző. V.: Bonifert, Oláh
ETO: Pálinger – Mravikova 7, Hornyák 1, Rotis-Nagy 2, Spiridon 5, Tomori 3, Vérten 5.
Cs.: Herr O. (kapus), Deáki, Kovacsics 3, Kisfaludy 1, Herr A. 6/3.
Kapronca: Zderiæ, Ungureanu, Jelèiæ – Ko¾njak 3, Ðokiæ 5, Todorovska 2, Lovrak, Zebiæ 6, Gaæe 3, Franiæ 2, Šeriæ, Pasiènik 6(3), Bulath 2, Tatari 6, Peneziæ.
Edző: Zdravko Zovko.
Kiállítások: 10, illetve 12 perc
Hétméteresek: 3/3, illetve 4/3.

A Szabella-kupa első mérkőzésén egyik csapat sem a teljes kerettel lépett pályára. A győrieknél Görbicz a keretben sem szerepelt, a vendégeknél Ungureanu, Zderiæ és Peneziæ is sérülten utazott Magyarországra.
A Kapronca kezdte jobban mérkőzést, 5-1-re és 6-2-re is vezetett, de az ETO a 26. percben egyenlíteni tudott (15-15). Pálinger és Jelèiæ is jól védett. Félidőben egy gól volt a horvátok előnye.
A második játékrész elején meglépett a Podravka (22-19), de 25-25-nél ismét egyenlő volt az állás, sőt a következő öt perc után már három gól (31-28) volt a győriek előnye. A végjátékot a horvátok bírták jobban, így két góllal győztek.

A nap másik mérkőzésén: Budapest Bank-FTC – ZRK Buducnost T-Mobile 30-29 (18-13)

Vasárnap:

ZRK Buducnost T-Mobile – Podravka Koprivnica 27-28 (14-16)

Győri Audi ETO KC - Budapest Bank-FTC 31-25 (14-14)
Dabas, Szabella-kupa. 600 néző. V.: Baranyi, Szloska
Cs.: Herr O. (kapus), Deáki, Kovacsics 3, Kisfaludy 1/1, Herr A. 4/2, Mayer 1.
FTC: Gridnyeva – Berta 1, Németh Cs. 3, Szucsánszki 3, Szamoránsky P. 7, Zácsik 6, Kenyeres 5 (3).
Cs.: Szidorova (kapus), Dajka, Szamoránsky A., Mohácsik, Szádvári, Bogdán.
Edző: Elek Gábor
Kiállítások: 6, illetve 0 perc
Hétméteresek: 4/3, illetve 5/3.

A vasárnapi második mérkőzésen a két hazai zöld-fehér csapat csapott össze. Az első félidőben a győrieknél Vérten Orsolya hét góljával tartotta a frontot, míg a másik oldalon a csapat dolgozott. A félidő végére egyik gárda sem tudott a másik fölé nőni.
A második játékrészben feljavult az ETO, Vérten mellett több játékos is pontosabban célzott, így gyorsan elléptek ellenfelüktől. A győri zöld-fehérek győzelme ilyen különbséggel is megérdemelt.

Győri Audi ETO KC – ZRK Buducnost T-Mobile 28-22 (15-14)
Dabas, Szabella-kupa. 450 néző. V.: Kisfalvi, Péli
ETO: Pálinger – Mravikova 3, Hornyák, Rotis-Nagy 1, Spiridon 3, Tomori 5, Vérten 4.
Cs.: Herr O. (kapus), Deáki, Kovacsics 2/1, Kisfaludy, Herr A. 9/6, Mayer 1.
Podgorica: Milenkovic, Barjaktarovic - Radicevic 1, Jovanovic 6/2, Radovic 2, Durovic 2, Lazovic 2, Bulatovic 4, Knezevic 2, Vlahovic 1, Kindl 1, Markovic 1.
Edző: Zsiga Gyula
Kiállítások: 6, illetve 10 perc
Hétméteresek: 8/7, illetve 4/2

A mérkőzés első perceiben az ETO öt góllal elhúzott (6-1), de a montenegróiak tartották a lépést (6-4). Aztán megint győri percek következtek (14-9), de a hajrá a Podgoricáé volt. Egygólos győri előnnyel tértek pihenőre a csapatok.
A második félidőben az ETO hamar tudtára adta ellenfelének, hogy ma csak a győzelem az elfogadható számukra, a játékrész közepére ismét öt gólos volt az előnyük. A végén a biztos vezetés tudatában egy kicsit kiengedtek a zöld-fehérek, de így is megszerezték a második győzelmüket.

Budapest Bank-FTC – Podravka Koprivnica 33-31 (21-13)

A népligetiek győzelmével a torna első helyét a Győri Audi ETO KC szerezte meg.