Az első gólt a győriek szerezték, majd egyenlített a Randers. Az első öt percbe nem is fért több találat, majd Göbicz hetesével ismét a hazaiaknál volt az előny. Amorim kettőre növelte a különbséget, majd Katrine Lunde Haraldsen bravúros védései is kellettek ahhoz, hogy emberelőnyben Görbicz büntetőből 4-1-re alakíthassa az állást. A 10. percben Amorim újabb találatával 5-1 állt az eredményjelzőn. Ekkor állt a meccs is: a dánok időt kértek. Az ETO lendületét ez sem törte meg: szárnyaltak a lányok, óriási volt a hangulat! Az első játékrész felénél 8-1-re vezetett az Audi-ETO. A zöld-fehérek tizedik gólját Löke szerezte, így lett a 19. percben 10-4! Haraldsen hetest fogott, Löke újabb gólt szerzett - fel is harsant a „Játszik az ETO!” A 27. percben Konkoly Csaba kért időt, ezt az állás különösebben nem indokolta, hiszen ekkor 13-6-ra vezettek a lányok. Az utolsó három perc nagyon gólgazdagra sikeredett: hat találat született, igazságos elosztásban. Egy félidő után tehát Győri Audi ETO KC - Randers HK 16-9!
A folytatásban hét perc alatt tízre nőtt a különbség, a félidő felénél 26-15-re vezetett az ETO. A kapuban Katrine Lunde Haraldsen parádézott, szinte hihetetlen formában védett. A 20. percben, 28-18-nál a közönség "még, még, még, ennyi nem elég!" skandálása nem az elégedetlenség jele volt, ezzel a csodás kéziélmény folytatásának reményét fejezték ki. Nos, a fantasztikus győri szurkolótábor az utolsó tíz percben is szemtanúja lehetett az ETO-varázslatnak, a győri lányok a végére sem engedtek le. A 27. percben, 32-19-nél már zúgott a B-közép részéről az "Álljatok fel!". A telt háznyi közönség tombolása és ünneplése mellett ért véget a találkozó, amely az Audi-ETO 35-20-as győzelmét hozta!!! A csapat legeredményesebbje Löke volt, a maga nyolc góljával. További gólszerzők: Görbicz 7 (4), Amorim 5, Lekics, Radicsevics 4-4, Orbán 3, Gros, Kurucz 2-2.

A Győri Audi ETO KC ma csodálatosan játszott - és bizony a BL-sorozatban csodákra lehet képes!