Tiszta fehérben kezdtük a meccset, az első helyzetünk azonban kimaradt, ám a vezetést mi szereztük meg Amorim révén. Brogger kis szerencsével gyorsan egyenlített, majd meglepetésre Hornyák állt be beállónak, és már gólt is lőtt. Troelsen egalizát, majd Vérten vette vissza az előnyt. Duda lett az első duplázónk(2-4). Jörgensen szép átlövésgólt ért el, majd Torstensson már egyenlített hibáinknak köszönhetően, sőt Brogger a vezetést is megszerezte a dánoknak, erre Lekic válaszolt. Jörgensen másodszor lőtt nagy bombát(6-5). Vérten egyenlítés helyett a felsőlécet találta telibe, ám mégis utolértük a hazaiakat, Radicevic góljával. Lekic szép egyéni megoldása után újra mi vezettünk a 11. percben,a dán csarnokban pedig hangosan szólt a Hajrá ETO! Vérten Orsi szépségdíjas gólja után újból két góllal vezettünk, majd Heidi Löke váltotta gólra Leki fantasztikus passzát(6-9), a hazaiak pedig ki is kérték idejüket. Torstensson szabadon maradt, be is vágta Katrine-nek. A 15. percben az első kiállítást osztották ki a szlovák sporik a dánoknak, de nem sikerült gól dobnunk emberfórban sajnos, a túloldalon Bont hozta fel egy gólra a hazaiakat. Görbe első hetesét magabiztosan értékesítette(8-10), majd Torstensson Amorim gólpárbaj kezdődött. Heidi kapott egy kiállítást, de emberhátrányban Görbe lopott labdát amit végig is vitt(9-12). 10 perc volt az első játékrészből hátra amikor Brogger hozta fel két gólra csapatát. Kiegészültünk mikor Duda meglőtte negyedik gólját a meccsen. Katine fontos ziccert fogott, majd több hiba következett, ezért KEB kiérte idejét. Radicevic jóvoltából először vezettünk négy góllal(10-14), majd Thorsgaard gólja jött, ráadásul Duda kiállt két percre. Thorstensson két gólra csökkentette a hátrányt, majd emberhátrányban Görbe gólja volt a válaszunk. Még a kiállítás vége előtt Jensen lőtt gólt, mire Lekic szerzett szép gólt majd egy még egyet(13-17). A félidp legvégén Jensen lőtt gólt, sőt Duda második kétpercét kapta. Félidőben három góllal(14-17-re vezetünk Dániában.

A dánok kezdték a második félidőt, Katrine könnyedén védte kísérletüket, a túloldalon pedig Joka lőtt emberhátrányos gólt. Újabb szép védéseket mutatott be Katrine, hármat zsinórban, ráadásul Lekic gólja a 34. percben már ötgólos vezetést jelentett. Duda hetest harcolt ki, plusz kiállítást is kiérdemeltek a hazaiak. Göbre hetesét megint biztos kézzel lőtte, sőt nem sokkal később akcióból is eredményes volt. Ekkor már héttel vezettünk(14-21), Löke nyolcra növelte az előnyünket, erre ki is kért idejét a Midtjylland. Katrine ekkor még gólt sem kapott a második játékrészben. A védekezés tökéletesen működött, támadásban is változatosan sikerült játszani. Heidi hetest és kiállítást harcolt ki, Görbe ezt is belőtte(14-23). Jörgensen 8 perc 20 másodperc után vette be Katrine kapuját. Jensen is kiállt 50 másodpercig kettős emberhátrányban támadhattunk. Gólt nem lőttünk, hetest kaptunk, Misi pedig kiállt két percre. Troelsen belőtte a büntetőt(16-23). Ezúttal Lekic harcolt ki hetest, Görbe pedig most sem hibázott. Jörgensen ismét elővett egyet a bombái közül, szerencsére ritkán láttunk ilyet tőle. Troelsen hatra csökkentette csapata hátrányát, majd ötre(19-24), erre pedig Görbe lőtt egy nagyon fontos gólt. Hornyák Ági katott kiállítást, majd Katrine fogott meg egy fontos labdát. Sörensen is kiállt a Midtjyllandból, 5 az 5 ellen pedig Lekic volt eredményes. Heidi hetset harcolt ki ráadásul Bont-ot kiállították. Görbe kihagyta első hetesét a meccsen, majd egy jó pár perces gólcsend következett mindkét oldalon. Hol a kapufák hol a kapusok hárítottak. Ana Gros is betalált nyolc perccel a vége előtt, majd Torstensson szépített(20-27), Hornyák pedig megint kiállítást kapott. Groot az FCM 21 találatát szerezte. Jörgensen is kiállt két percre, majd Groot második gólját is meglőtte(22-27). Görbe labdát lopott és be is lőtt 28. gólunkat. Planéta is beállt a meccsbe, de a gólt nem ő, hanem Kovacsics szerezte. Thorsgaard hatra csökkentette a hátrányt. Az utolsó pillanatban Woller még betalált, de így is biztos, 29-24-es győzelmet arattunk. 4-ből 4 győzelem a BL középdöntőiben, így az utolsó két meccs eredményétől függetlenül zsinórban hatodik szezonjában is elődöntős csapatunk a legrangosabb európai kupasorozatban.