Ellentétes félidőket hozott a Győri Audi ETO KC romániai elődöntője. A Valcea otthonában álomszerűen alakult a mérkőzés első harminc perce. A helyszínen lévő győri szurkolók, valamint a mérkőzést televízión avagy Facebook-oldalunkon nyomon követők ez idő tájt szinte biztosra vették, hogy kedvenceik a veszprémi döntőn is megmutathatják majd, hogy mit tudnak. Négy góllal vezettek a lányok a szünetben, s akkor aligha gondolta bárki, hogy rémálomszerűen folytatódik majd a találkozó. Ám így alakult.

Fordulás után tizenhárom perc alatt több gólt kaptunk, mint a teljes első félidőben. A lányok azonban kimásztak a gödörből, s igyekeztek lépést tartani ellenfelükkel. Az elődöntő végeredményben 35-31 arányú Valcea győzelmet hozott, ami az első félidő tükrében kellemetlen meglepetés, összességében viszont mégiscsak reménytkeltő. A négygólos hátrány ugyanis köszönségünk fantasztikus támogatásával igenis ledolgozható! S azt se feledjük, hogy az idegenben szerzett 31 gól is a javunkra válhat.

Szóval, ahogy eddig is tudtuk: fantasztikus visszavágó várható április 7-én a Veszprém Arénában!