Horvát támadással és góllal indult a mérkőzés, a keményen védekező Podravka ellen a mieink öt perc alatt csak három kapufáig jutottak. A hetedik percben aztán két gól is született, előbb a vendégek lőttek egyet büntetőből, majd Löke volt eredményes. Két perccel később már három gól volt a piros mezesek előnye (1-4), a tizedik percben azonban előbb Kovacsics, majd egy gyors indításból ismét Löke lőtt gólt (3-4). Görbicz hetese és akciógólja után pont tizenhárom perc elteltével értük utol ellenfelünket (5-5). Ezután egy értékesített büntető a vendég oldalon, majd egy kihagyott nálunk (Görbicz rontott), így a félidő felénél egy góllal megint a Podravka vezetett. A tizenkilencedik perc kezdetén pedig már kettővel (5-7), időt is kért Martin Ambros. Emberelőnyből Szepesi faragott a hátrányon, majd Orbán jóvoltából húsz perc leforgása után ismét egálban volt a két csapat. Éppen lepergett a meccs huszonkettedik perce, amikor először vezetett a Győri Audi ETO KC, Orbán jóvoltából. Egy percre rá már kettő volt az előnyünk, Rédei-Soós is betalált. Öt perccel az első félidő letelte előtt pedig már három, Löke harmadik góljával. Aztán Görbicz hetesével négy volt a közte, ám ezután kettős emberelőnyben sem tudtunk gólt szerezni. 11-7-es győri előnnyel vonultak pihenőre a csapatok.

Szünet után Szepesi révén öttel vezettünk, majd két horvát gól után Lekic volt eredményes, ezután megint két vendéggól következett (13-11). Aztán jött Görbicz, majd Radicevic találata, amire csak egy horvát válasz érkezett. Lekic és Radicevic góljával ismét öt volt az előnyünk a 41. percben (17-12). Két percre rá Haraldsen bravúrja is kellett ahhoz, hogy ne csökkenjen az előnyünk kettőre. Lekic góljával a 44. percben megint megnyugtató négyre nőtt a vezetésünk. Ugyanezt írhattuk a 46. percben, ekkor Radicevic volt eredményes, majd Amorim jóvoltából öttel vezettünk (20-15). Horvát gól után Haraldsen fogott meg egy büntetőt, így tíz perccel a vége előtt 20-16 szerepelt az eredményjelzőn. A kapuban Haraldsen, támadásban Amorim „kapta el a fonalat”, öt perccel a vége előtt utóbbi duplájával hat gól volt az előnyünk (22-16). Aztán Amorim ötödik gólja hatra növelte a vezetést, az utolsóelőtti percben Orbán harmadik találatával ugyanezt tette (24-18). A végére még egy Podravka-gól maradt, meg egy időn túli győri szabaddobás. Nyertünk 24-19-re – egy küzdelmes meccsen hoztuk a kötelezőt.

Gólszerzőink: Amorim 5, Görbicz 4, Löke 3, Lekic 3, Orbán 3, Szepesi 2, Radicevic 2, Kovacsics, Rédei-Soós.