Haraldsen védésével és Amorim góljával indult a találkozó, aztán jött egy újabb kapusbravúr: Katrine Lunde hetest fogott. Utána az arcán megsérült a hálóőr, helyére Herr Orsi állt, aki háromszor egymás után volt kénytelen kapitulálni, így két góllal meglépett a Krim. Lekic és Görbicz találataival aztán hat perc után egyenlő volt az állás (3-3), ám a szlovének büntetőből büntettek, Löke azonban megint egálra hozta a meccset. Utána hetes az egyik, majd a másik oldalon (utóbbit Görbicz értékesítette), így tíz perc elteltével azt jegyezhettük fel: átlagban percenként estek a gólok, igazságos elosztásban (5-5). Az „egy ide, egy oda” ezután kihagyott helyzetben, majd belemenésben is megmutatkozott, a kétperces gólcsendet a Krim törte meg, majd Amorim lőtte önmaga második, csapata hatodik gólját. Ezt követően megint a szlovéneknél volt az előny, amire Szepesi válaszolt. A kapuba visszaállt Haraldsen, aki azonnal be is mutatott egy nagyszerű védést, ez is kellett ahhoz, hogy a keményen védekező Ljubljana ellen Amorim révén visszavegyük a vezetést a 16. percben (8-7). Ezt követően Radicevic percei következtek, zsinórban négy gólt lőtt, miközben a kapuban Haraldsen parádézott. Lekic második, Orbán első gólja azt jelentette, hogy öt perccel a játékrész vége előtt immáron hat gól volt a győriek előnye (14-8), majd Görbicz értékesített hetesével már hét. Az első félidő utolsó gólja Orbán nevéhez fűződik – a szünetben 16-9-re vezettünk.
Fordulás után az első gól Tervel első győri BL-találata volt, ami után Amorim is betalált, így a 34. percben már kilenc gól volt az előnyünk (18-9). Radicevic gólja után Lekic, aztán kétszer megint Radicevic talált a szlovén kapuba, hogy utána ismét Lekic következzen, majd Görbicz „büntetett”, aztán jött megint Lekic - ők állították vissza rendre a kilencgólos differenciát. Tíz perccel a vége előtt hétre „jött fel” a Krim (25-18), aztán három perccel később már ötre. A hatperces győri gólcsendet Löke törte meg, majd Orbán és Kovacsics is betalált (28-20). Ami Hornyáknak büntetőből nem sikerült, az ziccerben igen, nevéhez fűződik a meccs utolsó győri gólja. A vége 29-22 lett! A tudósítás zárásaként egy név még egyszer: a kapuban Haraldsen remekelt. A Győri Audi ETO KC ezt a mérkőzést is ellentmondást nem tűrően, magabiztosan nyerte meg, s ezzel két fordulóval a csoportkör vége előtt továbbjutott a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé!

A győri gólszerzők: Radicevic 7, Lekic 5, Amorim és Görbicz 4-4, Orbán 3, Löke 2, Szepesi, Tervel, Kovacsics, Hornyák.