Így is kezdte a meccset a győri csapat: Radicevic góljával azonnal meg is szerezték a vezetést, majd Görbicz lőhetett volna gólt, ám a hetest kihagyta, utána pedig a Fradi elleni csodagólját másolta le, ám ezúttal hiába talált a saját hatosáról be az ellenfél kapujába, a játékvezetők nem adták meg. Lekic találatát viszont igen, ami után, az ötödik percben horvátok is meglőtték az első góljukat. Aztán az ismét Löke által kiharcolt büntetőt követően Görbicz megint nem büntetett. Egyenlített is a Koprivnica, ám jött Radicevic – és megint nálunk volt az előny. Ezt írhattuk a hetedik és a kilencedik perc krónikájának is. Az első játékrész első harmada döntetlennel zárult (4-4). A következő öt perc a hetesekről szólt. Ötször ítéltek büntetőt a játékvezetők, négyszer az ETO javára. Lekic háromszor betalált, egyszer viszont rontott. Amorim aztán akciógólt szerzett, így a félidő felénél két góllal vezettünk (6-8). Újabb öt perc elteltével megint Amorim nevét kell említeni, aki háromra növelte a győri előnyt (7-10). Említésre méltó, hogy közben Lekic gyönyörű gólt lőtt, Herr emberhátrányban bravúrosan védett, Görbicz pedig újabb hetest hagyott kihasználatlanul. A 24. percben Radicevic góljával már néggyel vezettünk (7-11). Kovacsics hetesével ismét négy volt a közte, majd Lekic hatodik találata után szintúgy. Utóbbi a 27. perc eseménye volt. A félidő utolsó percében Kovacsics emberhátrányban szerzett gólt, amire a horvátoknak még volt válasza, így 14-11-es győri vezetéssel zárult az első játékrész.

A második félidő első hat percében csakis büntetőből születtek gólok. Szám szerint négy, ebből hármat mi lőttünk, pontosabban egyetlen ember, nevezetesen Kovacsics, aki aztán gyönyörű akciógóllal jelezte, hogy megy neki átlövésből is. Ezzel a góllal a 37. percben már 18-12 volt az állás – természetesen az Audi ETO javára. Négy perces gólcsendet tört meg Löke, majd emberhátrányból Lekic is betalált. Ez volt a 43. percben a zöld-fehérek huszadik gólja, amivel továbbra is maradt a hatgólos előny. A félidő felénél ez négyre apadt, ám jött Amorim, aztán Rédei-Soós, majd egy parádés Amorim-passz után Löke – és ezzel a 47.percre megvolt „napi hetes” (16-23). Lekic nyolcadik góljával aztán nyolccal vezettünk, ekkor már zúgott a „játszik az ETO!”. Két gyors horvát gól sem szegte a győri szurkolók kedvét, már csak azért sem, mert utána egy csodás Rédei-Soós találat következett. Öt perccel a meccs vége előtt Görbicz is meglőtte első gólját, majd megint Rédei-Soós volt a gólszerző, s ezzel már kilenccel vezetett a Győr. Ezután szűk két perc alatt négy gól is született, igazságos elosztásban. Részünkről Görbicz, majd Hornyák volt eredményes (20-29). Az utolsó percben a horvátok még kétszer szépítettek az eredményen, így alakult ki a 29-22-es győri siker. Ezzel az Audi ETO csoportelsőként jutott tovább a Bajnokok Ligája legjobb nyolc csapata közé. Szép volt lányok – s nem csak a mai mérkőzésen!

Gólszerzőink: Lekic 8, Kovacsics 6, Radicevic 4, Amorim és Rédei-Soós 3-3, Löke és Görbicz 2-2, Hornyák.