Közel négy percen át nem született gól, ezt a kézilabdában felettébb furcsa nyitányt Radicevic találata törte meg. Erre még érkezett válasz hazai részről, ám utána sorban négy győri gól következett: Lekic, majd Löke után Görbicz kétszer is hetesből mattolta a Randers kapusát, így bő tizenegy perc elteltével 5-1-re vezettünk. A hatodik perc után a tizenkettedikben lőttek gólt a dánok, ám a következő találatukhoz már nem kellett hat, csupán két perc, így feljöttek kettőre. Görbicz újabb értékesített büntetője után Rédei-Soós a 17. percre megint négyre növelte a zöld-fehérek előnyét (3-7). Utóbbi ugyanezt tette a 21. percben is, ám utána két perc alatt három dán gól követekezett, így már csak egy volt a különbség (7-8). Görbicz hetesére még a másik oldalon válaszoltak, ám utána megint ellépett a Győri Audi ETO KC, köszönhetően Amorim, Lekic, Kovacsics, majd Orbán góljának, s persze Katrine Lunde Haraldsen védéseinek. Bő egy perccel az első játékrész vége előtt megint öttel vezettünk (8-13)! Az első félidő utolsó percében aztán még egy gyors gólváltás következett, így Amorim találata 14-9-es győri előnyt jelentett a szünetben.
A második játékrész elején csak az ETO tartotta be az első félidő kezdésénél tapasztalt négyperces gólcsendet – közben a dánok kétszer is eredményesek voltak, ám mielőtt még komolyabban reménykedhettek volna abban, hogy utolérhetik a Bajnokok Ligája 2012-13-as kiírásának egyetlen százszázalékos csapatát, győri részről gólok és nagyszerű védések öt perc alatt szertefoszlatták a Randers fellángolását. Löke két gólját Görbicz ötödik értékesített büntetője, majd Lekic találata követte, így a 39. percre hétre nőtt a győri előny (11-18). Tizenegy perc elteltével szerzett ismét gólt a Randers, s ha egy üzlet beindul alapon, lőtt is még gyorsan kettőt, így a félidő felénél négyre fogyott az Audi ETO előnye (14-18). Ezúttal a győriek voltak képtelenek hosszú percekig a kapuba találni. Mintegy tíz percen át nem született ETO-gól, Löke után viszont Görbicz is meglőtte az első akciógólját. Lunde ezután megfogta az első dán hetest, az ellentámadásból aztán Löke alig tíz perccel a vége előtt a megnyugtató hatra növelte a zöldek előnyét (15-21). Aztán, hogy a meccsen az immáron negyedik négygólos győri gólsorozat is meglegyen, arról Amorim gondoskodott. Hét perc után talált Lunde kapujába a Randers, s innentől felváltva estek a gólok. Győri részről Löke, majd kétszer Orbán volt eredményes. A vége 25-18 lett, azaz héttel nyert az Audi ETO a Randers otthonában.
Gólszerzőink: Görbicz és Löke 6-6, Amorim, Lekic és Orbán 3-3, Rédei-Soós 2, Kovacsics, Radicevic.