Amorim szerezte a mérkőzés első gólját, s miközben Lunde „lehúzta a rolót”, Görbicz szélről pörgetett Leganger kapujába. A negyedik perc vége felé szerezte első gólját a Larvik, ám jött Radicevic, aztán Löke találata, amivel bő öt perc után 4-1-re vezetett a Győri Audi ETO. Lunde továbbra is parádézott, míg a másik kapunál Löke a második góljának örülhetett. Emberhátrányban szépítettek a norvégok, majd Radicevic is meglőtte mai második gólját, így a 11. perc elején 6-2 szerepelt az eredményjelzőn. Időt is kértek a norvégok. Lundén így sem tudtak kifogni, elől pedig előbb Löke, majd Lekic volt eredményes, ezzel már hat góllal vezettek a zöldek (8-2). Négyperces gólcsendet tört meg Szepesi, ezt követően a norvégok büntetőből, nyolc perc után voltak ismét eredményesek. Aztán akcióból, majd megint hetesből lőttek gólt, így a 20. percre négy gólra zárkóztak fel (9-5). Lekic góllal jelezte, hogy csak pici hullámvölgy volt az előbbi pár perc az ETO játékában. Egy újabb norvég gólt Görbicz büntetett, majd két Larvik-találat után Szepesi lőtt gólt a szélről, így öt perccel az első félidő vége előtt 12-8-ra vezettek a győriek. Aztán már öttel mentek, mert Kovacsics is meglőtte a meccsen az első gólját. Egy perccel a játékrész vége előtt Ambros Martín kikérte első idejét. Gól azonban már nem született a szünetig, így 13-8-as győri vezetéssel, összesítésben 8 gólos ETO-előnnyel fordultak a csapatok.
Görbicz hetesét megfogta Leganger, aztán bár a félidő első gólját nem, első győri gólját megint Amorim szerezte. Majd Radicevic találata következett, amivel visszaállt az öt gólos differencia (15-10). Ami aztán hat lett, majd hét – Lökének köszönhetően, no meg persze Lundénak, aki néha a megfoghatatlant is megfogta. 17-10-nél a 39. percben időt is kért a Larvik. Majd gólt szerzett, nem is egyet, kettőt. Görbicz ezúttal büntetőből becsapta a norvég hálóőrt, amire megint két góllal válaszoltak a vendégek. Aggodalomra persze nem volt ok, pláne, hogy Radicevic újabb gólt lőtt. Emberhátrányban is betalált a Larvik, 19-16-nál a 47. percben időt is kért Ambros Martín. Azonban a következő gólt is a fehérek szerezték, ezt megelőzően az 5. percben 3-1-nél volt csupán két gól a két csapat közti különbség. Görbicz hetest harcolt ki, ám közben megsérült, úgy kellett letámogatni. Miközben a kispadon ápolták, Kovacsics értékesítette a büntetőt, majd Lunde zicert fogott, Radicevic pedig megint bemutathatta megszokott gólörömét. Nyolc perccel a vége előtt három gólt volt az ETO előnye (21-18), majd Lekic két lábról felugorva lőtt óriási gólt. Görbicz visszatért öt perccel a vége előtt, 22-20-nál. Időt kért Ole Gustav Gjekstad, Lunde védett, de ezt tette a másik oldalon Leganger is. Aztán Herr állt be a kapuba, ám nem tudta védeni a vendég büntetőt. Egyre fogyott a meccsen az előnyünk, ám összesítésben még így is néggyel vezettünk. Aztán egyenlített a Larvik, de egy perccel a vége előtt ez már mindegy volt, mert még megvolt a norvégiai előny, amihez Veszprémben is hozzátettek még egyet: Görbicz értékesített hetese zárta le ezt a meccset – és az egész BL-sorozatot, amelyet a GYŐRI AUDI ETO KC nyert meg!