Nagy küzdelemben végeztek az élen a győri fiatalok az U10-es Erima bajnokság döntőjében. A  fiatal zöld-fehér tehetségek a csoportmeccsek során a Mohács az FTC és a Postás ellen is nyerni tudtak, így csoportelsőként várhatták a másnapi elődöntőket. A Szeged ellen a második félidőben fordították maguk javára a mérkőzést, és döntőbe jutást ünnepelhettek. Ekkor még csak remélték, hogy a finálé végén is ők örülhetnek. A döntőben a Fehérvár csapata várt rájuk, a finálé pedig egy igazán küzdelmes, izgalmas csatát hozott. Félidőben még egy gólos hátrányban voltak a győriek, majd a rendes játékidő végén 12-12-es döntetlen állt az eredményjelzőn. Ekkor 5-5 darab büntető következett, melyekből mindkét csapat 3-3-at értékesített. Ezután első hibáig lőtték a heteseket a fiatalok, a győriek pedig jobban bírták az idegek harcát, kapusunk védésének köszönhetően megnyerték a lányok az aranyérmet!