A tornén öt csapat vett részt, a házigazda  Dunaújvárosi Kohász KA mellett a Vác, az Érdi VSE, a Cornexi és a Győri ETO KC Padányi csapata.

A győriek a házigazdák ellen kezdték meg a szereplésüket, és 17-13-as győzelmet arattak. A mérkőzések 2 x 15 percesek voltak. Második meccsükön a váci lányokat győzték le fiataljaink 15-9-re.  A harmadik találkozót kiütéssel nyerték 22-3-ra az érdiek ellen, az utolsó találkozón pedig az FKC-s fiatalok ellen 19-11-re diadalmaskodtak a lányok.

A csapat tagjai: Barcza Rebeka, Dávid Virág, Farkas Johanna, Gál Dominika, Györkös Hanna, Horák Hanna, Horváth Nikoletta, Illés Anna, Jakab Beatrix, Kajdon Blanka, Németh Anna, Németh Petra, Rónai Diána, Szöllősi Flóra, Világos Diána, Wieder Dorka.

Edzők: Horváth János és Benke Péter

A csapat legjobb játékosa: Barcza Rebeka lett