A csarnok első BL-gólját a vendégek szerezték, győri részről Amorim kezdte a gólgyártást, majd nem sokkal ezután Orbán révén már fordítottak is a zöld mezesek. Az ötödik percben Löke révén ismét vezetett az ETO, ugyanezt írhattuk a kilencedik minutumban is (4-3). Amorim nem csupán a gólgyártást kezdte, hanem a kiállítások sorát is. Emberelőnyből nem tudott eredményes lenni a Podgorica, majd emberhátrányból igen – közben azért Bulatovic is betalált. Kétgólos hátrányból fordított a fehér mezes montenegrói együttes – 5-6-nál időt is kért Ambros Martín. Löke harmadik gólját szerezve egyenlített a BL-címvédő, majd egy eladott labdát követően megint vendégvezetést mutatott az eredményjelző. Sajnos, emberelőnyből sem tudott eredményes lenni az ETO, de szerencsére gól sem kapott, aztán miután kiegészültek a montenegróiak, Kovacsics egyenlített (7-7). Löke szabálytalansága kiállítást és büntetőt ért, amit értékesített a Podgorica, majd az újabb pontatlan győr támadásoknak „hála”, egy gyors támadással kettőre növelte előnyét a vendég együttes. A kettő ezután is kulcsszám volt: kettős emberelőnyben támadhatott az ETO, elsőre eredménytelenül, majd Amorim hat perc után szerzett újabb győri gólt. A fehér mezeseknek erre is volt válaszuk. Korsós révén szépített a Győr, ezután időt kért a Podgorica, majd újabb gólokat lőtt (9-13). Szokatlanul sok technikai hiba és érthetetlen idegeskedés jellemezte a BL-címvédőt. Jól jött a szünet!
A második félidő első fontos eseménye a második percben egy kétperces kiállítás volt, miután következhetett emberelőnyből Kovacsics gólja. A 35. percben lőtte első gólját a Buducnost, s még ugyanabban a percben Bognár-Bódi is megszerezte első gólját, egy percre rá Bulatovic is a másodikat (12-14). Támadhattunk az egygólos felzárkózásért, ezzel szemben hárommal ment megint a montenegrói csapat. Görbicz hetest rontott, de a kapufáról kipattanót bevágta, aztán Bulatovic lőtt újabb gólt, ezzel a 40 percre feljöttünk egyre (14-15). Hetes a másik oldalon is, ezt nem véd(het)te az erre a büntetőre beálló Herr. Emberelőnyben megint ziccert rontott a Győr, viszont gólt kapott, így ismét három volt a hátrány (14-17), időt is kért Ambros Martín. Görbicz góljára volt válasz, Amoriméra viszont nem érkezett, így Kovacsics gólja után egy gól volt a hátrány (17-18). Majd jött Bognár-Bódi, aztán ismét Bulatovic – és a 48. percben – 35 perc elteltével – ismét vezetett a Győri Audi ETO KC (19-18)! Két percre rá viszont már megint a vendégeknél volt az előny, ráadásul létszámban is előnybe kerültek, Amorim révén – emberhátrányból – mégis a zöldek tudtak egyenlíteni. Rövid ideig volt ok az örömre, mert kettővel ismét ellépett a Podgorica (20-22). Görbicz hetesével, majd Amorim betörésével megint egálban volt a két csapat. Közel három perccel a vége előtt időt kért a Podgorica, majd a vezetést is megszerezte. Győri időkérést követően Amorim egyenlített, így 23-23-as döntetlennel zárult a rangadó. Az tény, hogy az orosz játékvezető hölgyek érezhető rutintalansággal vezették a meccset, mint ahogy az is elvitathatatlan, hogy Woltering, a vendégek hálóőre mindvégig fantasztikus formában védett. Ám az is igaz, hogy a Győri Audi ETO KC ezúttal meglepően sok technikai hibával, pontatlanul játszott, kiemelkedő egyéni teljesítmény nélkül. De legalább az egy pont megvan.