1. félidő
Grimsbö, Korsós, Bódi, Löke, Sen, Kovacsics, Müller a felállásunk, a Győr kezdi a meccset. Lazovic gyors támadás végén lövi az első Vardar gólt. Müller hetest harcol ki, Kovacsics kihagyja. Althaus beállóból 2:0. Lazovic átlövésgólt lő, 3:0. Újabb hetest kapunk, Misi kapja, és Korsós lövi – sikerrel: 3:1 az ötödik percben. A Vardar is büntetőhöz jut, Litrét ki is állítják, Lekic lövi be, 4:1. Dembele szélső lövésével már 5:1. Ambros időt kér. Az első támadásból ez után Aguilar 5:2, majd Lekic gyors gólja, 6:2. Grimsbö óriásit véd, majd Aguilar újabb gólja a túloldalon, 6:3, a 9. perc végén. Löke szép gólja a 11. percben, 6:4. Penezic védését Grimsbö védi. Aguilar újabb hetest harcol ki, Dembelét le is küldik. Korsós érkezik elvégezni, de sajnos kihagyja. Bódi ziccerből 6:5-re alakítja az eredményt. Löke a 14. percben kiegyenlít, Aguilar gyönyörű átadása után. Most a Vardar kér időt. Radicevic egy gyors indulásból visszaszerzi a vezetést, 7:6. A Vardar megint büntetőhöz jut, Lekic lövését majdnem védi Grimsbö, de sajnos 8:6. Elveszítjük a labdát, Dembele indul, és lő ziccergólt, 9:6. Korsós szélről szépít, 9:7, de Althaus gyorsan válaszol beállóból, 10:7. Penezic 11:7-re alakít. Grimsbö újabb ziccert hárít. Sen átlövésből 11:8. Újabb hetest kap a Vardar, Herr Orsi érkezik, Nikolic átejti, nem megy be, de marad náluk a labda, Penezic lövését Orsi védi. Megint eladjuk a labdt, Dembele indul, 12:8. Heidi kiharcol egy két percet Lazovic ellen, emberelőnybe kerülünk. Hornyák Ági szépít 12:9-re. Kínai gólt lő Radicevic, 13:9. Korsós is szép gólt lő szélről, 13:10 az utolsó percben. Penezic átlövésből 14:10. Az utolsó mozzanatunk Kovacsics átlövése, sajnos nem sikerül, 14:10 marad a félidei eredmény.

2. félidő

Labdát szerzünk, de Misi kihagyja a ziccert. Penezic lövi az első gólt, 15:10. Löke ellen ítélnek támadásban. Sen hatalmas gólt lő talpról, 16:11. Penezicet megint lőni hagyjuk, 16:11. Nikolicet leküldik két percre. Kovacsics is átlövésből, 16:12. Hetest kapunk egy gyors támadás végén, Sen lövi be az orosz kapusnak, 16:13. Penezic áttöri a falat, 17:13. Eladjuk a labdát, Radicevic a ziccert értékesíti: 18:13. Ambros időt kér. Hornyák Ági hetest harcol ki, plussz Lazovicet kiállítják. Ana ezt is belövi, 18:14. Ana betöréséből is hetest kapunk, újra ő lövi – sikerrel, 18:15. Eladjuk a labdát, Radicevic belövi az újabb ziccert, 19:15. A Vardar kér időt a tizenhetedik percben. Löke hetest harcol ki, Ana sajnos kihagyja, a duplázást is. Szemben Lazovic viszont gólt lő, plussz Hornyák Ágit ki is állítják. A 19. percben 20:15. Radicevic újabb ziccere, 21:15. Klikovacot is kiküldik két percre. Aguilar beviszi a hatosig, 21:16. Gyors indulásból Aguilar gólt lő, 21:17. Megint hetest kap a Skopje, Orsi újra bejön, Lekic belelövi a kapusba. Lekic betörésből gólt lő, 22:17. Heidi végre megkapja a hetest, Kovacsics kapufára lövi. Ambros időkérése után Knedliková lő gólt szélről, 22:18. Radicevic is szélről, 23:18. Althaust kiállítják Lökéről a 28. percben. A labdát eladjuk, Radicevic ziccerből 24:18. Hornyák Ági hetest harcol ki, Korsós érkezik, kihagyja. Ez marad a végeredmény.