Az első félidő nagy részében a hazaiak vezettek, három gólos volt a legnagyobb előnyük. Az ETO szépen visszakapaszkodott, de nem sikerült visszavenni a félidő eleji vezetést. A lövéseink befejezésében lesz mit javítani a második félidőre, a dánok kapusa többször mutatott be védést. Eduarda Amorim játéka emelkedik ki a csapatunkból, aki háromszor is gyönyörű gólt tudott dobni. A dán gyors gólok ugyan nem jellemzőek, de rengeteget kell mozognunk védekezésben, hogy hatékonyabban meg tudjuk állítani a Midtjylland lövőit. Kiss Éva két hetest is kifogott, őt is dícséret illeti.

A második félidő szintén a Midtjyllandnak indult jobban, hat gólos előnyre is szert tettek. Hosszú gólcsendünk is volt, a félidő felére mindössze három gólt lőttünk. Ambros rengeteget forgatta a csapatot, és végre a védelmünk nagyon összeállt, az 5+1-es védekezés hatékonyan működött. Hatgólos hátránynál fordult a kocka, iszonyatos küzdelemmel lépésről lépésre visszajöttünk a meccsbe, és nemcsak kiegyenlítettünk, hanem kétgólos előnyt is szereztünk. Az utolsó percekre újra hét mezőnyjátékossal próbálkozott az ellenfél, és bár 10 másodperccel a vége előtt Görbe hetesével egy góllal vezettünk, az utolsó másodpercben ők tudtak gólt dobni, ezzel lett 22:22 a végeredmény.