A szünet után „lazítottak” a házigazdák, s jobbára a fiatalokat foglalkoztatta Róth Kálmán. A Győr ekkor különösen védekezésben hibázott sokat.

GYŐRI AUDI ETO KC - HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI NKC 34–21 (22–9)
Győr, 1800 néző. V: Bujdosó, Tomecskó
GYŐR: HERR – Kovacsicz 3, HORNYÁK 6 (3), BRADEANU 5, Temes 3 (3), Juhász 2, VÉRTEN 6. Cs: Guiu (kapus), GOGIRLA 7 (1), Bognár 1, Djokics 1, Bódi, Drávai, Somoi-Lazer. Edző: Róth Kálmán
HÓDMEZŐVÁSÁRHELY: Abramovics – Mucsi, Nikolajenko 4, Wolf 1, MAYER 5, JENŐFI 6 (4), Ancsin 1. Cs: Körmöczi, Scholte (kapusok), Sipos, Jókai 2, Szepesi 2, Fülöp, Földes. Edző: Kiss Szilárd
Az eredmény alakulása. 5. p.: 5–1. 10. p.: 9–2. 15. p.: 13–3. 23. p.: 17–5. 42. p.: 30–16. 50. p.: 32–18
Kiállítások: 2, ill. 12 perc
Hétméteresek: 8/7, ill. 6/4

Mestermérleg
Róth Kálmán: – Az első félidőben kézilabdáztunk, a másodikban kísérleteztünk, de szerencsére nem robbantunk fel.
Kiss Szilárd: – Két hét óta nem játszottunk bajnoki mérkőzést, és ez meglátszott a csapat teljesítményén. Mire felvettük a győriek ritmusát, már tetemes hátrányba kerültünk.