A 7. percben már 7:1-es győri vezetést mutatott az eredményjelző. Szerencsére nem adott alább a lendületből a Görbicz és Radulovics nélkül felálló címvédő, s ötletes támadójátékkal, remek védőmunkával s kiváló kapusteljesítménnyel már a 13. percre tízgólosra nőtt a két csapat közti különbség (13:3).
Fordulás után többet is cserélt Róth Kálmán, s ez meg is látszott a csapat teljesítményén. A játékrész közepén még egy rövid időre felpörgött az Audi ETO, ám utána kilenc percen át gólképtelennek bizonyultak a győriek. A csendet Temes törte meg egy hétméteres értékesítésével. A bajnok harmincpercnyi remekléssel is gond nélkül oldotta meg a kötelező feladatot.
Róth Kálmán: - Az első félidőben kézilabdáztunk, a másodikban kísérleteztünk. Szerencsére nem robbantunk fel.
Kiss Szilárd: - Két hete nem játszottunk mérkőzést, s ez meg is látszott rajtunk. Mikor felvettük a győriek ritmusát, már tetemes hátrányban voltunk.