Győri Audi ETO KC – Németh Toll Makói NKSE 42–16 (21–7)

Győr, 1500 néző. Vezette: Kisfalvi - Péli
ETO: HERR – KOVACSICZ 5, HORNYÁK 5, Bradeanu 1, Temes 4 (2), VÉRTEN 4, Juhász 1.
Csere: Guiu (kapus), DOKICS 4, Gogirla 1, BOGNÁR 4, BÓDI 5, Somoi 2, DRÁVAI 6.
MAKÓ: Klembucz – Stupakova, Lévai 3 (2), Csendes 1, Fekete 2, Barna 2, BAUNOK 5.
Csere: Szabó K. (kapus), Bartucz 2, Horváth M. 1, Erdei, Szöllősi.
Edző: Berzsenyi Mária

Kiállítások: 0, ill. 4 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 4/2

Hasonlóan kezdett az ETO, mint vasárnap a Hódmezővásárhely ellen. Gyors lerohanások és gólok. (3-0). Ezután kicsit lazítottak a zöld-fehérek, több hiba is csúszott a támadójátékukba és egyenlíteni tudtak a vendégek. A Győr játékát most is Bradeanu szervezte, a támadásokat pedig a Vérten-Kovacsicz-Hornyák trió fejezte be. Folyamatosan nőtt a különbség és most már az első félidőben jöhettek a cserék, de ezúttal ez sem zavarta meg a hazaiakat.
A fordulás után többször is Bognár erőszakossága révén volt eredményes az ETO, ekkor már Vérten, Herr, Hornyák, Kovacsicz, Bradeanu és Dokic is a padról szemlélte az eseményeket. Majd Gogirla is pihenőt kapott. A helyére beállt 16 éves Drávai Gyöngyi pedig élt a lehetőséggel. A Hódmezővásárhely ellen Róth Kálmán éppen belőle hiányolta a felszabadultságot. Nos, ezzel most nem volt hiba. A számára előkészített lövőhelyzeteket mértani pontossággal és a legtöbbször hatalmas erővel fejezte be. Így, mintegy 15 perc alatt  a mezőny legeredményesebb játékosa lett. Az ETO a hétvégén Békéscsabán zárja az „őszt”.