A Debrecen együttese ellen a győri lányok a következő kezdősorral álltak fel támadni: Hársfalvi, Amorim, Görbicz, Broch, Mörk és Bódi, a kapuban Kiss Éva. Szép támadójátékoz követően Amorim átlövésből meg is szerezte csapata első gólját, Kiss Éva első védése is hamar megszületett, majd Broch is feliratkozott a gólszerzők listájára (2-0). Amorim gyönyörű passzából Broch ismét eredményes, Bódi lerohanás-gólt szerzett, Yezhykava a hetedik percbe lépve megtörte a gólcsendet debreceni oldalról (4-1). Bódi találatára Sirián beállóból, majd Görbicz szélről válaszolt – a lövést követően ápolni kellett a győri csapatkapitányt, de tudta folytatni a játékot. Debreceni oldalról két gól született, ám érkezett a válasz – Görbicz szélről, Broch beállóból, Mörk lerohanásból szerzett gólt (9-4). Lerohanásból Tomori is bemutatkozott, Marincsák és Garbuz góljaival négyre csökkent a különbség a mérkőzés 17. percébe lépve (10-6). Amorim hetest harcolt ki – Görbicz értékesítette, Tomori lerohanásból ismét eredményes volt – hatgólos előny a Győrnél (12-6). Punko góljára Tomori válaszolt – a Debrecen csapata időt kért a mérkőzés 20. percében, 13-7-es állásnál. Puhalák első, míg Mörk második gólját szerezte lerohanásból – Siska kapta a mérkőzés első kétperces kiállítását. Puhalák lerohanásból ismét eredményes, Mörk találatával tízgólos győri vezetés alakult ki a 25. perc derekán (17-7). Görbicz újabb büntetőt értékesített, ezzel négy gólnál jár. Garbuz-ot kiküldték a játékvezetők két percre, Görbicz ismét hetest lőhetett – nem hibázott ez alkalommal sem (19-7). A győriek első kiállítását Broch kapta, lemaradt védekezésben. Kelemen kihasználta, hogy az ETO kapus nélkül támadt, saját térfeléről lőtt a győri hálóba – Ambros Martin időt kért szűk fél perccel a félidő vége előtt. Hársfalvi találatával kialakult a félidei végeredmény (20-8), Punko azonban lerántásért kiállítást érdemelt, így a Debrecen a második játékrészt emberhátrányban kezdi. Félidei eredmény: 20-8

Bódi góljával kezdődött a második félidő, majd Hársfalvi találata következett szélről. Varsányi felavatta Grimsböt, Kiss helyett ő kezdte a második félidőt a győri kapuban (22-9). Tomori két percre a kispadra kényszerült védekezésben elkövetett szabálytalanságért, majd Varsányi szélről ismét eredményes volt. Bódi büntetőt harcolt ki – Mörk hibázott, Horváth-Pásztor hárította lövését. Amorim talajról bombázott a debreceni kapuba, megszerezve második gólját a mérkőzésen (23-10), majd Kelemen válaszolt. Elghaoui is bemutatkozott beállóból, Punko beugrásból válaszolt, Groot lerohanásból pimasz cunderrel villant (25-12). Bódi gyönyörű cseleket bemutatva hatalmas gólt lőtt, a mérkőzésen szám szerint a negyediket. Yezhykava átlövésből kilőtte a győri kapu bal felső sarkát, Görbicz csuklóból sütötte el újabb találatát (27-13). A négyperces gólcsendet Tomori törte meg, szépen kidolgozott figura befejezéseként, majd betörésből is eredményes volt – ezzel öt gólnál jár a győri lövő (29-13). A harmincadik győri gólt az ifista, fiatal tehetség, Pál szerezte – találatával tizenhét gólos előny a győri együttesnél, majd a következő támadásból ismét elsült a keze (31-13). Siska lövése Grimsbö lába között kerül a hálóba, majd kétperces kiállítást kapott Tomori ellen elkövetett szabálytalanságáért, a támadás Amorim góljával végződött (32-14). Puhalák három perccel a mérkőzés vége előtt lerohanás-gólt szerzett, Amorim könyörtelenül bombázott a debreceni hálóba – húszgólos előny bő fél perccel a lefújást megelőzően (34-14).
Végeredmény: 34-14