Az ETO fiataljai számára mindössze két találkozó maradt a karácsony előtti napokra. A Balaton  KC elleni serdülő bajnokin a vártnál kisebb különbséggel, de magabiztosan győzött Baksa Péter együttese. Az első perceket leszámítva végig a győrikenél volt az előny, melyet a második félidőben lépésről lépésre növeltek, és végül megérdemelten nyertek öt góllal (29:24). Sokat tett a sikerért a hét gólos Iváncsik Ádám, a hatszor eredményes Hollós Máté, valamint az egyaránt ötször betaláló Nagy Dávid és Szabó Balázs.

Sajnos megszakadt az NB I-ben szereplő ifjúsági csapatunk nagyszerû győzelmi sorozta, a listavezető Szeged vendégeként nem sikerült a pontszerzés(34:40). A sok gólt hozó mérkőzésen Németh Gábor tíz, Iváncsik Ádám nyolc és Horváth Adrián hét gólja is kevésnek bizonyult.