Bp. Kőbányai Spartacus SC - Győri Audi ETO KC 27-33 (13-15)
Budapest, Kőér utca, 200 néző. V: Dudás, Serfőző.
Spartacus: Gábor - Lánczos 3, Schulcz 2, Szamosi A. 5, MÁTYÁS 9, SZŐKE 2, Halmai 2.
Cs: Nachtmann, Hegyesi (kapusok), Szamosi L. 1, Gálhidi 1, Szálkai, Novográdecz 2/1, Pinczi.
Edző: Laurencz László
ETO: Herr - Bódi 1, Radulovics 2, BRADEANU 5/1, Spiridon 3, Gogirla, Vérten 2.
Cs: Guiu (kapus), Bognár 3/1, Juhász 3, KOVACSICZ 3, TEMES 6/4, Somoi 5, Hornyák.
Edző: Róth Kálmán
Kiállítások: 10-10 perc, kizárva Temes az 51. percben.
Hétméteresek: 2/1, illetve 6/6

Az ETO kezdte a találkozót, de az első gólt a 2. percben Mátyás szerezte. Fej fej mellett haladtak a csapatok, bár többnyire a hazaiaknál volt az előny. A 15. percben (7-5) egy szélről leadott lövésbe Guiu rendesen „belenézett”, nem is tudta folytatni a játékot. A vendégek csak a 19. percben tudtak egyenlíteni (8-8), majd Temes büntetőjével és Vérten indításgóljával már kettőre nőtt előnyük (10-12). A győriek emberelőnye nagyon rosszul sikerül, hiszen ebben az időszakban két gólt is kaptak. Aztán emberhátrányból előbb Radulovics, majd Bódi talált be Gábor kapujába. A félidei eredmény Temes büntetője után született meg.
A második játékrész is hazai góllal indult, de a győriek feljavult védekezésüknek köszönhetően 7 gólos előnyre tettek szert (15-22). A vendégek támadásban megint sokat hibáztak és ezt a Spari kihasználta, négy gólra közelítették meg a bajnokot. Az 51. percben Temes begyûjtötte harmadik kétperces büntetését, a játékvezetők piros lappal „jutalmazták”. A hajrában Bradeanu és Bognár büntetőből vette be a Spari kapuját (24-30), majd három egymást követő támadásban Juhász szerzett gólokat.
A támadásokban sokat hibázó Audi ETO ha nehezen is, de begyûjtötte a két bajnoki pontot.

Folytatás szerdán 18 órától a Vasas ellen.