A Vasasból hiányzott Nagy Krisztina, s balkezes lövője nélkül az első félidőben csak szenvedett az angyalföldi együttes. Szünet után feljavult a vendégek játéka, ám a győriek sok hibája is kellett a szoros végeredményhez.

GYŐRI AUDI ETO KC - VASAS-INVITEL 31–28 (20–13)
Győr, 1400 néző. V: Baranyi, Szloska
GYŐR: Guiu – Bódi 1, Radulovics 2, Görbicz 4 (3), Somoi-Lazer 1, Gogirla 4, VÉRTEN 5. Cs: Herr O. (kapus), Hornyák, Bradeanu 3, Temes 5 (4), Kovacsicz 4, Bognár 1, Djokics 1. Edző: Róth Kálmán
VASAS: TRIFFA – Simon 1, Moszkovaja 1, Stiener, Gaál 4, TOMORI 10 (2), Gorova 4 (2). Cs: Tóth Zs. (kapus), Blaskovits 2, Kamper 4, Ábrahám 1 (1), Balog B. 1. Edző: Mocsai Lajos
Az eredmény alakulása. 6. p.: 2–2. 16. p.: 10–6. 23. p.: 16–10. 35. p.: 23–14. 42. p.: 24–19. 55. p.: 30–25
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 12/7, ill. 7/5

Mestermérleg
Róth Kálmán: – Úgy tûnik, ez nem lett sokkal jobb...
Mocsai Lajos: – Egy félidő előnyt adtunk a Győrnek. A szünet után nyújtott magasabb színvonalú játékunkra lett volna szükség az egész mérkőzésen.