Győri Audi ETO KC - Vasas-Invitel 31-28 (20-13)
Győr, 1300 néző. V: Baranyi Sloszka.
ETO: Guiu - Bódi 1, Radulovics 2, Görbicz 5/3, Somoi 1, Gogirla 4, VÉRTEN 5.
Cs: HERR (kapus), Hornyák, Bradeanu 2, TEMES 5/4, KOVACSICZ 4, Bognár 1, Dokic 1.
Edző: Róth Kálmán
Vasas: TRIFFA - Simon 1, Moszkovaja 1, Stiener, Gál 4, TOMORI 10/2, Gorova 4/2.
Cs: Tothova (kapus), Blaskovits 2, Kamper 4, Ábrahám 1/1, Balog.
Edző: Mocsai Lajos
Kiállítások: 4-4 perc
Hétméteresek: 12/7, 7/5

Hazai góllal indult a találkozó, már az első percben Gogirla talált be Triffa kapujába. Nem sokáig örülhettek a győriek a vezetésnek, hiszen az ellentámadásból Blaskovits vette be Guiu kapuját. A félidő közepéig felváltva estek a gólok, a hazaiaknál Görbicz, a vendégeknél Kamper volt többször eredményes. A győri védőfalban Somoi és Temes jól semlegesítette Tomorit, az átlövő az első játékrészben csak egy gólt szerzett. 5 gólos előnyt követően (12-7) Róth Kálmán leültette Görbiczet, Bradeanu pedig csak védekezésben volt a pályán. Kovacsicz indításokból, Gogirla átlövésből szerzett gól a hazaiaknál. A vendégek játékán az időkérés sem segített, a félidei eredmény Vérten emberhátrányból állította be (20-13).
A második játékrész Vasas góllal indult, de Temes büntetője és Kovacsicz góljai után már kilenc gólosra nőtt az ETO előnye. Ekkor már mindenki biztos hazai győzelemre gondolt. Sajnos a pályán lévő játékosok egyre többet hibáztak. Rengeteg technikai hiba mellett a büntetők értékesítése sem sikerült. Az ellenfélnél Tomori elkapta a fonalat, betörésből, átlövésből és büntetőből is betalált Herr kapujába, így a 45. percben már csak öt gól volt a hazaiak előnye (24-19). Róth Kálmán időkérése után egy kicsit felpörgött az ETO játéka, de Tomorival szemben nem sikerült a megfelelő védekezést megtalálni. A végeredmény Kamper állította be.

Róth Kálmán: Ezen a mérkőzésen a becsületünket vesztettük el.
Mocsai Lajos: Sok sikert a Győrnek a nemzetközi kupában.