A győri Görbicz Anita combsérülés miatt nem vállalta a játékot a fontos mérkőzésen. Az irányító nélkül nehezen lendült bele a Győr, amely csak négy és fél perc után talált be először a kapuba. Ezt követően a vendégek rendre vezettek, a hazaiak csak egyenlíteni tudtak. Aztán emberelőnyben, a tizenkilencedik percben jött a fordulat, és a feljavuló védelemnek is köszönhetően sikerült ellépni.

A második játékrész elején hazai emberhátrány alatt felzárkózott a Podgorica, ám lendülete nem tartott sokáig, visszaállt, majd tovább nőtt a korábbi különbség. A végén már csak a győzelem mértéke volt kérdés. Végül 28-20 lett.

A siker azt jelenti, hogy a Győr nagy valószínûséggel negyeddöntős lesz, és - mivel az eddig hibátlan orosz Lada Toljatti vasárnap otthon fogadja a norvég Byasen Trondheimet - vélhetően csoportmásodikként jut tovább. Az ETO jövő vasárnap tizenhárom órakor a Toljattit fogadja.