A felnőtteknél: Győr - VNKSE 42-19 (18-9). A nagy lendülettel kezdő hazaiak pillanatok alatt megnyugtató előnyre tettek szert, amely az első játékrész második felében szerencsére már kevésbé növekedett.
A váci csapatban ebben a bajnokságban először léphetett tétmeccsen pályára az őszi idény előtt súlyos sérülést szenvedő Lázár Szilvia, aki két büntető értékesítésével tette le névjegyét az élvonalban.
A szünetet követően fokozatosan húzott el a bajnokcsapat, minden gólunkra kettővel válaszolva. Végeredményben sajnos az egy hónappal ezelőtti húszgólos kupazakónál is csúnyább eredmény született.
Két fordulóval az alapszakasz vége előtt már matematikailag is eldőlt, hogy a mieink az április 22-én induló rájátszás alsóházában léphetnek pályára, a 9-12. helyért zajló küzdelmekben.

Ifjúsági együttesünk is hatalmas vereséget szenvedett, ők 25-9-es első félóra után 50-25 arányban maradtak alul.

Most ismét kéthetes szünet következik a bajnokságban, majd március 24-én - számunkra tét nélküli találkozón - a Cornexi lesz az ellenfél.