A fiatal győri csapat bátran kezdett. A nyíregyháziakKalous megoldásaival tartják a lépést. A 11 percben a Győr vezet 6-5-re.
Erősített a nyíregyházi csapat, amely Kleis 4 góljának köszönhetően megnyugtató előnyre tett szert. A 21. percben 11-8-ra vezet a nyírségi együttes.
Véget ért  az első félidő. 30 perc elteltével a nyíregyháziak 15-11-re vezetnek. A hazaiak közül kiemelhető Kleis, aki 5 gólnál tart, és méltó társa Kalous, aki 4 találatot jegyez. A kapuban Lencsés több bravúrt is bemutatott, ennek köszönhetően megnyugtató a hazai előny.
A mérkőzés 40. percében a nyíregyháziak előnye egy gólra olvadt. Jelenleg 19-18 az állás.
Fokozódik a küzdelem, a nyíregyháziak, elsősorben Kleis góljainak köszönhetően vérrel-verítékkel tartják minimális előnyüket. Az 51. percben 24-23-ra vezetnek a hazaiak.
Véget ért a mérkőzés. A nyíregyházi csapat izgalmas hajrában 26-25-re nyert. NagyLevente 24 másodperccel a befejezés előtt büntetőt hárított, ezzel oroszlánrészt válalt a sikerből.