A vendégek a mérkőzés elején a fiatalabb játékosaiknak adtak lehetőséget, majd szép lassan Kirsnerék is pályára léptek, ezt követően hosszú percekig egyik gárda sem tudott ellépni a másiktól.
A Győr először a félidő derekén vezetett három góllal (9-6), ezért Németh András időt kért, aminek eredményeként rövid idő alatt sikerült kiegyenlíteniük a fővárosiaknak. Az utolsó percekben azonban a hazaiak lábra kaptak, és Görbicz, valamint Gogirla vezérletével négygólos előnnyel mehettek a szünetre (17-13).
A folytatásban állva hagyta a Fradit Róth Kálmán együttese, és rövid idő alatt hat, majd nyolc gólra növelte a két csapat közti különbséget.
Ezt követően mindkét oldalon sûrûn cserélgettek a szakvezetők, és igyekeztek mindenkinek játéklehetőséget adni. A Győr a sok csere ellenére tovább tudta növelni előnyét az utolsó percekben is, és végül teljesen megérdemelt, 36-24-es sikert aratott a Ferencváros ellen.