15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Marian Cozma emlékjel
A tragikus körülmények között elhunyt játékos emlékére a Veszprém Kézilabda Fan Club gyûjtést szervezett.
OIK 2008-09
OIK 2008-09
1. forduló, 2009. február 13.MKB Veszprém KC - Győri ETO FKC 31-35 (12-18)Veszprém. Vezette: Natkai Norbert, Szalay ZoltánA Veszprém legjobb góllövői: Volykovics 7, Robotka 5, Ladi 5ETO: Sándor, Somogyi - Antal 2, Erdős, Mészáros, Szabó, Czigány, Nagy D. 8, Nagy P. 2, Rippert 6, Hollós 7, Németh 10, HornyákEdző: Pauer Zoltán, Deáki IstvánHétméteresek: 3/3, illetve 3/2Kiállítások: 8, illetve 12 perc2. forduló, 2009. március 10.Balatonfüredi KC - Győri ETO FKC 23-27 (6-14)Balatonfüred. Vezette: Horváth János, Jancsó IstvánA BKC legjobb góllövői: Velky 6/1, Szöllösi 4/1ETO: Sándor, Somogyi - Németh D. 2, Mészáros 1, Szabó M., Czigány 1, Nagy D. 3, Nagy P. 4, Horváth 1, Rippert 1, Hornyák 3, Erdős 1, Németh G. 8, Szabó B. 2Edző: Pauer Zoltán, Deáki IstvánHétméteresek: 7/5, illetve 0/0Kiállítások: 0, illetve 2 percElődöntő, 2009. április 20.PLER KC - Győri ETO FKC 29-28 (15-17)Dabas. Vezette: Halász András, Kovács MarcellA PLER legjobb góllövői: Kupi 7, Pánczél 7/1ETO: Farkas, Somogyi - Németh D., Mészáros, Szabó M., Czigány 1, Nagy D. 6, Nagy P. 3, Erdős, Hornyák, Hollós 6/3, Szabó B. 4, Németh G. 5, Rippert 4Edző: Deáki IstvánHétméteresek: 2/1, illetve 4/3Kiállítások: 8, illetve 10 percA 3. helyért, 2009. április 21.Győri ETO FKC - Nyíregyházi KSE 38-40 (20-16, 35-35)Dabas. Vezette: Natkai Norbert, Szalay ZoltánA Nyíregyháza legjobb góllövői: Erdős 11/6, Szemes 7/1ETO: Farkas, Somogyi - Németh D. 1/1, Mészáros, Szabó M., Czigány, Nagy D. 1, Nagy P. 6/1, Erdős, Hornyák, Hollós 12/2, Szabó B. 2, Németh G. 4/1, Rippert 12Edző: Deáki IstvánHétméteresek: 7/5, illetve 10/10Kiállítások: 14, illetve 6 perc
Repülõvel Dániába
A Győri Audi ETO KC különgépet indít a Bajnokok Ligája döntőjére.
Szurkolói buszok
A Győri ETO Kézilabda Szurkolói Egyesület megfelelő számú jelentkező esetén autóbuszokat indít a szezon hátralévő idegenbeli mérkőzéseire.
Utolsó helyek Dániába
A Viborg HK - Győri Audi ETO KC BL-döntőre induló buszon van még néhány szabad hely
ETO-FTC a számok tükrében
A 2008-2009-es női bajnokság rájátszásának 4. fordulójában a Győri Audi ETO KC a Budapest Bank-FTC vendégeként lép pályára kedden 18 órakor a Népligetben.
Oxygen FM - élõben a Népligetbõl
Tekintettel a zárt kapus mérkőzésre, hogy a szurkolók a lehető leghamarabb pontos információt kapjanak a Budapest Bank FTC - Győri Audi ETO mérkőzésről, az Oxygen FM zenei megszakítások nélkül, élőben közvetíti 18 órától a mérkőzést. A rádióadást Győrött és vonzáskörzetében az FM 103.1-en, vagy interneten a www.o2gyor.hu oldal segítségével lehet hallgatni.
Zártkörû lesz a népligeti mérkõzés
A Magyar Kézilabda Szövetség Fellebbviteli Bizottságának döntése értelmében zárt kapuk mögött kell lejátszani a Budapest Bank-FTC - Győri Audi ETO KC bajnoki mérkőzést. A győri szurkolók a Magvassy sportcsarnokban a kivetítőn élőben követhetik végig a HunNet Media közvetítését.
Ötödször is Gyõrben maradt a Magyar Kupa
Magabiztos második félidei játékával győzte le a Győri Audi ETO KC a DVSC-Aquaticum csapatát (32-27).Néhány fotó a mérkőzésrőlVarga Béla képei