15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

"Áramkimaradás" után sziporkázás (kisalfold.hu, ápr. 10.)
Sorrendben harmadszor hódította el a női Magyar Kupát az Audi-ETO csapata, miután húsvétvasárnap szoros első félidőt követően a hajrában felülkerekedett az FTC csapatán.
Három a gyõri aranyigazság (nso.hu, ápr. 10.)
Újra a Győr nyerte meg a női Magyar Kupát. A budapesti Syma-csarnokban megrendezett fináléban Róth Kálmán tanítványai a jól küzdő Fradit verték meg 35–28-ra. A bronzmeccsen a Dunaferr legyőzte a DVSC-t.
Megmutatta és hazavitte a kupát a címvédõ Gyõr (magyarhirlap.hu, ápr. 10.)
Átmenetileg került ki a győri "trófeaszobából" a női Magyar Kupa, a sorozat idei fináléjában ugyanis az ETO simán, 35:28-ra megverte a Ferencvárost, és sorozatban harmadszor is hazavihette a serleget.
Õrület ez a csapat (blikk.hu, ápr. 10.)
Sorrendben harmadszor nyerte meg a Magyar Kupát a Győr női kézilabdacsapata. Róth Kálmán (47) magyar bajnok lányai 35-28-ra verték az FTC-t. Görbicz Anita (23), a győriek csapatkapitánya máris előre tekint: az MK elhódítása után címvédésre és BL-győzelemre készül.
Már nem lehet hibázni
Balszerencsés vereséget szenvedett az ETO FKC Nyíregyházán (25-26).
Szombaton utazik az Audi ETO
Szombaton délután egy órakor indul az Audi ETO különgépe Pérről és nagyjából ¾ 3-kor landol Koppenhágában.
Gyõri siker a nõi kézilabda Magyar Kupában (index.hu, ápr. 8.)
A címvédő Győri Audi ETO KC nyerte a női kézilabda Magyar Kupát: a vasárnapi döntőben 35-28-ra nyert a Budapest Bank-FTC ellen a budapesti SYMA-csarnokban. A bronzmeccsen a Dunaferr három góllal bizonyult jobbnak a Debrecennél.
Hornyák Ági ajándéka (kezilabda.info, ápr. 8.)
A kupadöntő lefújása után majd kiugrott a bőréből Hornyák Ágnes, az ETO irányító-átlövője. A fiatal játékos első győri évében rögtön Magyar Kupa-győztes lett, s miután a hét elején megszületett nővére második kislánya, Noémi, pár napon belül kétszer ünnepelhetett.
Gyõri kupagyõzelem (kezilabda.info, ápr. 8.)
A második félidőben nyújtott meggyőző teljesítményének köszönhetően 35-28-ra győzött a Győri Audi ETO a Budapest Bank-FTC ellen a budapesti Syma csarnokban rendezett női Magyar Kupa-döntőben. A győriek 2005 és 2006 után zsinórban harmadszor hódították el a trófeát. A bronzérmes a Dunaferr együttese lett, miután 27-24-re legyőzte a Debrecent.
Zsinórban harmadszor kupagyõztes a Gyõr (origo.hu, ápr. 8.)
A Budapesten megrendezett Magyar Kupa négyes döntőjének első helyért vívott csatájában a Győr 35-28-ra verte a Ferencvárost, míg a bronzmérkőzésen a Dunaferr 27-24-re nyert a Debrecen ellen.