5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

,,A Lada sikerével eldõlt, bejutottunk a nyolc közé
,,A Lada sikerével eldõlt, bejutottunk a nyolc közé" (nso.hu, febr. 19.)
Két győzelmét követő két veresége után a csoportmérkőzések utolsó előtti fordulójában aratott újabb, Podgorica elleni sikerével (28–20), valamint a Trondheim togliatti vereségével negyeddöntőbe jutott a Győri Audi.
A legjobb nyolc között (kisalfold.hu, febr. 19.)
A legjobb nyolc csapat közé jutott a Győri Audi-ETO KC a női kézilabda Bajnokok Ligájában.
MKB-Veszprém - Rába Quelle-ETO FKC 44-25 (kisalfold.hu, febr. 19.)
Az esélyes Veszprém kezdte jobban a mérkőzést, gyorsan előnyhöz jutott, amit növelni is tudott.
Görbicz nélkül is simán nyert a Gyõr (nso.hu, febr. 17.)
A Görbicz Anitát és Radulovics Bojanát is nélkülző Győri Audi ETO KC nyolc gólos különbséggel, 28-20-ra győzte le a Buducsnoszt Podgoricát a női kézilabda Bajnokok Ligája 5. fordulójában, így nagy lépést tett a továbbjutás irányába. Ha a Lada Togliatti hazai pályán is felülmúlja a Byasen Trondheimet, akkor vasárnap a magyarok is bekerülnek a nyolc közé.
Görbicz nélkül is simán nyert a Gyõr a BL-ben (origo.hu, febr. 17.)
A podgoricai győzelem után hazai pályán is legyőzte a montenegrói Buducnost együttesét a Győri Audi ETO KC nőikézilabda-csapata a Bajnokok Ligája B csoportjának 5. fordulójában. A 28-20-as siker értékét növeli, hogy a magyar bajnok ezúttal Görbicz Anitát és Radulovics Bojanát is nélkülözte.
Görbicz nélkül is fölényesen nyert az ETO (sportforum.hu, febr. 17.)
A Női Bajnokok Ligája csoportkörének hatodik fordulóját rendezik a hétvégén. Magyar szempontból a bajnok Győr hazai pályán fogadta az idegenben egyszer már legyőzött Podgoricát, míg az FTC Szkopjéban vendégszerepel.
Biztos és fontos gyõri gyõzelem a BL-ben (hirado.hu, febr. 17.)
A Győri Audi ETO KC a negyeddöntőbe jutás szempontjából fontos győzelmet aratott a vendég montenegrói Buducnost Podgorica felett a női kézilabda Bajnokok Ligája utolsó előtti csoportfordulójában.
BL: a továbbjutás küszöbén az ETO (samsungsport.hu, febr. 17.)
Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen a Győri Audi ETO hazai pályán nyert 28-20-ra a montenegrói Podgorica ellen.
BL-mérkõzés (revitatv.hu, febr. 16.)
Szombaton ismét hazai pályán játszik az Audi ETO. Női kézilabdázóink a montenegrói Podgorica együttesét fogadják, s jó esetben már most kiharcolhatják a továbbjutást a legjobb 8 közé. A csapatból minden bizonnyal hiányzik majd Radulovics Bojana és Görbicz Anita.
Görbicz nélkül hengerelt a Gyõr (index.hu, febr. 17.)
A női kézilabda Bajnokok Ligájában a magyar bajnok Győr magabiztos, nyolcgólos sikerével nagy lépést tett a továbbjutás felé, míg az erről már lemaradó Ferencváros nagy esélyt szalasztott el, hogy a harmadik legyen csoportjában, egyúttal a KEK-ben még folytathassa. A Fradi, ha csak két góllal kap ki Szkopjéban, előnybe kerül riválisával szemben, így viszont várhatóan a gólkülönbség dönt.