15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Cél az egyenlítés (kisalfold.hu, máj 5.)
Egygólos vereséget szenvedett a Békés otthonában a SEAT-ETO csapata a Budapest Bank-férfiliga rájátszásának első mérkőzésén, így a győrieknek, ha versenyben szeretnének maradni, mindenképpen le kell győzniük ellenfelüket a vasárnap 18 órakor Győrött kezdődő mérkőzésen.
Vasárnap nagy küzdelmek várhatók a Vác és a Gyõr ellen (bmhirlap.hu, máj. 5.)
A hét közben a győriek ellen egygólos győzelmet arató Erste-Békési FKC együttese a két nyert meccsig tartó csata második derbijén lép pályára Győrött.
A Gyõr tarolt a finisben (nso.hu, máj. 5.)
A női bajnokság rájátszásában az 1–4. helyért mérkőzött pénteken a Győr és a Ferencváros. A hazai együttes második félidei kiemelkedő teljesítményével győzte le a Fradit.
Szünet után gyõri parádé (kisalfold.hu, máj. 5.)
A Ferencváros kezdte jobban a találkozót, a győriek idegesnek tûntek, ami az idő múlásával tanácstalanságba ment át.
A Gyõr lehajrázta a Fradit (radio.hu, máj. 4.)
A címvédő nyerte a női kézilabda-bajnokság rangadóját.
A második félidõben elvérzett a Fradi-szív (sportforum.hu, máj. 4.)
A női kézilabda bajnokság felsőházi rájátszásában a Győr hazai pályán, a Dunaferr idegenben diadalmaskodott.
Tudtuk, hogy nehéz lesz (kezilabda.ftc.hu, máj. 4.)
Hétgólos vereséget szenvedett csapatunk a bajnoki címvédő Győr vendégeként a rájátszás harmadik fordulójában, holott a szünetben még három góllal vezettünk. A vesztünket ezúttal is a rövid kispadunk okozta...
A gyõri lányok óriási lépést tettek a bajnoki cím megvédése felé (nso.hu, máj. 4.)
A női kézilabda-bajnokség rájátszásának harmadik fordulójában a Győr hazai pályán szerzett tekintélyes, hétgólos győzelmet a Fradi ellen. A félidőben még három góllal mentek a vendégek, a második játékrészben viszont a pályafutásának ezredik győri gólját megszerző Görbicz és Bradeanu vezérletével a győriek megadásra kényszerítették a budapestieket.
Rangadó az aranyért (nso.hu, máj. 4.)
A két aranyesélyes, az FTC és a címvédő ETO egymás elleni győri rangadójával folytatódik pénteken a női bajnoki rájátszás az 1–4. helyért.
A jó védekezés lehet a siker alapja (kisalfold.hu, máj. 4.)
Pénteken 18 órakor rendezik az Audi-ETO – FTC rangadót a női bajnokságban (tv: Sport1). A két csapat azonos pontszámmal vezeti a tabellát, azaz a győztes lépéselőnybe kerül.