15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Padlón a BL-címvédõ
Parádés védekezésének és Pálinger ragyogó (58%) kapusteljesítményének köszönhetően az Audi ETO simán verte (24-17) a címvédőt a Bajnokok Ligája nyitófordulójában.A mérkőzés képei I.A mérkőzés képei II. (Vincent Vega)A mérkőzés képei III. (paha)
Örömjáték a Magvassy-csarnokban (kezilabda.info, nov. 18.)
A Bajnokok Ligája negyedik fordulója után továbbra is pontveszteség nélkül áll a Győri ETO az A-csoport élén, miután szenzációs teljesítményt nyújtva, 32-24-re legyőzte a spanyol Cementos la Union-Ribarroja csapatát, se ezzel bejutott a legjobb nyolc közé.
Hibátlanul menetel a Gyõr nõikézilabda-csapata (origo.hu, nov. 18.)
Sima győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC a vendég spanyol Union Ribarroja ellen a női kézilabda Bajnokok Ligájában, és így továbbra is pontveszteség nélkül vezeti az A csoportot.
Remek játék után gálamérkõzéssé változott a spanyolok elleni meccs (nso.hu, nov. 18.)
A hazai pontvadászat legutóbbi szezonjában ezüstérmes győri női kézilabdacsapat 32-24-re legyőzte a Spanyolországban aranyérmes Valenciát és ezzel bejutott a legjobb nyolc közé a Bajnokok Ligájában. A zöld-fehér együttes továbbra is hibátlan mérleggel vezeti csoportját.
Tomori és Vérten továbbjuttatta a gyõrieket (medsport.hu, nov. 18.)
Ahogy azt sejteni lehetett: a Győri Audi ETO simán verte a spanyol Ribarroját, és már két fordulóval a csoportmérkőzések vége előtt bejutott a legjobb nyolc közé.
Pálinger-parádé, magabiztos gyõri siker (sportforum.hu, nov. 18.)
A Győri ETO nagyszerû első félideji teljesítményének köszönhetően a szünetre eldöntötte a két pont sorsát.
Megállíthatatlanul menetel a BL-ben a Gyõr (hirado.hu, nov. 18.)
Negyedik mérkőzését is megnyerte a Győri ETO csapata a női kézilabda Bajnokok Ligájában, miután vasárnap délután legyőzte a spanyol Ribarroját.
Gyõri parádé és továbbjutás a BL-ben (samsungsport.hu, nov. 18.)
A Győri Audi ETO KC csapata nyolc góllal múlta felül a Valenciát, így bejutott a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe.
Jutalomjáték a fiataloknak
Hiába hiányzott az ETO-ból öt stabil kezdőjátékos, a csapat ifjúsági korú, vagy onnan épp kinőtt fiatalok vezérletével győzött a Tata ellen (36-29) és továbbjutott a Magyar Kupában.A mérkőzés képei
Végre megvan az elsõ hazai siker (kbsk.hu, nov. 17.)
Egy bajnokságban minden mérkőzés fontos, de akadnak olyanok, melyeket "sorsdöntőnek" szoktak nevezni. Nos a KBSK mai, Győr elleni találkozója ez utóbbi kategóriába tartozott.