15 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Ismét Norvégia - ezúttal (is) Larvik
Az ETO KC női csapatai gyakorlatilag „hazajárnak” Norvégiába és a páros meccsekből mindig sikerrel is jöttek ki a zöld-fehérek. Igaz győzni még egyszer sem sikerült a vikingek földjén. Róth Kálmán telefonos nyilatkozata a Revitának a BL-sorsolásról Vanyus Attila a Revita Téma címû mûsorában az ETO-ról, BL-ről, az új társadalmi elnökről
Hat góllal gyõzött az ETO, de a heteseken még van mit javítani (nso.hu, márc. 17.)
Hat góllal nyert a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata a Bajnokok Ligájának negyeddöntőjének első mérkőzésén, hazai pályán. Róth Kálmán együttese a második félidő elején parádézott, de a találkozón végig remekül védekezett és mindkét hazai kapus – nameg a norvég Rantala is - klasszisteljesítményt nyújtott.
Hatgólos BL-elõnyt szerzett a gyõri kézicsapat (origo.hu, márc. 17.)
Hatgólos előnyt szerzett a Győri Audi ETO KC a vendég norvég Larvik ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. (...)
Nagyobb is lehetett volna a gyõriek elõnye (sportforum.hu, márc. 17.)
Hatgólos előnyt szerzett a Győr női kézilabda csapata a norvég Larvik ellen.
Komoly gyõri elõny a BL-ben (samsungsport.hu, márc. 17.)
Róth Kálmán együttese hat góllal verte hazai pályán a Larvik együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája-negyeddöntőjében.
A lét volt a tét (szon.hu, márc. 17.)
A Nyíregyházi KSE NB I-es férfi kézilabda csapat Győrt fogadta 18 órától.
Kiértünk az alagútból
Utolsó BL-csoportmeccsén az Audi ETO nagyszerû játékkal kiütötte (39-28) a csoportgyőztes Lada Togliattit. A mérkőzés képei I.A mérkőzés képei II.Ana Dokic, Hornyák Ági és Bódi Berni nyilatkozik a BL mérkőzés után a Revitának V-Man zenés összeállítása Bódi Berni Lada elleni szenzációs teljesítményéről
Kõkemény szombat elõtt nõi kézis kupacsapataink (origo.hu, márc. 16.)
Nehéz feladat előtt állnak a szombati női kézilabda európai kupanegyeddöntőkben érdekelt a magyar csapatok. A Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO KC a norvég Larvikkal, a KEK-ben a Budapest Bank-FTC a dán GOG Gudméval, az EHF-kupában a Dunaferr a spanyol Elda Prestigióval, a Debrecen-Aquaticum pedig az ugyancsak dán Ikast Bordinggal találkozik. Csak a Győr kezd otthon, a másik három magyar gárda idegenben vívja az első összecsapást.
Nõi kézilabda kupák (revitatv.hu, márc. 16.)
Három hete a Larvik ellen készül az Audi ETO, hogy a Bajnokok Ligája idei lejobb teljsítményét nyújtó norvég csapat ellen megmutassa: helye van a BL elődöntőben. A továbbjutás két mérkőzésen dől el, így a szombaton negyed 5-kor kezdődő összecsapáson a legfontosabb az, hogy minél nagyobb előnyt harcoljanak ki a lányok.
A szituáció kényes (szon.hu, márc. 16.)
A Nyíregyházi KSE kénytelen nyerni a Győr elleni hazai fellépésen. Máskülönben az NB I-es férfi kézilabdacsapat minden esélye elszáll a nyolc közé jutásra.