5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Utánpótlás
Utánpótlás
Korosztályos csapataink az elmúlt napokban hat alkalommal léptek pályára, a mérleg felemás. Az OSB és az NBI/B mérkőzései sikereket hoztak, ám a lányok hazai pályán kiestek az Országos Ifjúsági Kupából, a fiúk pedig vereséget szenvedtek Veszprémben.
A siker titka: szív és tökéletes taktikai fegyelem
Végig vezetve, magabiztosan (23-21) győzte le egyik legnagyobb riválisát, a Gyöngyöst a Rába Quelle ETO csapata.A mérkőzés képeiTóth László a Gyöngyös elleni mérkőzés után - Revita A Revita összefoglalója az ETO-Gyöngyös mérkőzésről.
Társadalmi elnök lett a polgármester (gyorihet.hu, márc. 14.)
A Gyõri Audi ETO KC elnöksége a társadalmi elnöki poszt betöltésére kérte fel Borkai Zsolt polgármestert, aki megtiszteltetésnek tartotta és az elsõ szóra elvállalta a feladatot. Március elsejétõl Kalmár Ákos, az önkormányzat pénzügyi bizottsági elnöke is tagja a klub elnökségének.
A nyolc közé jutásért küzd az ETO FKC (gyorihet.hu, márc. 14.)
A Győri ETO FKC tisztújító közgyûlésén Szijjártó Pétert, a városi önkormányzat gazdasági bizottságának elnökét kérték fel a társadalmi elnöki poszt betöltésére.
Négy között az MKB (naplo-online.hu, márc. 14.)
Mivel a Magyar Kupában a továbbjutás kérdése már az első mérkőzésen eldőlt, így a nap témája az volt, hogy a trónkövetelő Pick Szeged a román Valtin Ghionea után újabb klasszis játékossal erősített.
Veszprémi klubrekord Gyõrben (sportforum.hu, márc. 13.)
Győrben 55 gólt lőtt a Veszprém és ezzel gyakorlatilag eldöntötte a továbbjutást a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
Két meccsen százegy gólt lõtt az MKB Veszprém a Magyar Kupában (nso.hu, márc. 13.)
A második mérkőzésen félgőzzel is kiütötte az MKB Veszprém férfi kézilabdacsapata a Győrt a Magyar Kupa negyeddöntőjében. A visszavágót Zdravko Zovko együttese tizennyolc góllal nyerte meg, és összesítésben negyvenhattal volt jobb a jóval gyengébb játékerőt képviselő zöld-fehéreknél.
MKB Veszprém - SEAT ETO 46:28 (mkbveszprem.hu, márc. 13.)
A Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóját rendezték a Március 15. utcai sportcsarnokba, ahova az új névadó szponzorral büszkélkedő győri csapat 18 gólos hátránnyal érkezett.
Idehaza kezd a Gyõri Audi ETO (sportforum.hu, márc. 13.)
Négy magyar női együttes is versenyben van még az európai kupaküzdelmekben. A negyeddöntők oda-visszavágós rendszerû párharcait az előttünk álló két hétvégén rendezik.
Megváltozik a kézilabda Bajnokok Ligája lebonyolítása (index.hu, márc. 13.)
Változik a következő idénytől a kézilabda Bajnokok Ligája lebonyolítási rendszere - döntött az európai szövetség (EHF) végrehajtó bizottsága.