14 x Magyar Kupa győztes
5 x Bajnokok Ligája győztes

Hírek

Három győri játékos a válogatott bő keretében

Megnevezte Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda válogatott szövetségi kapitánya azt a 28 játékost, akik majd a magyar női kézilabda válogatott keretét alkothatják az év végén Japánban megrendezésre kerülő világbajnokságon. Két szélső és egy kapus került be a Győrből a bő keretbe.

"Meg kellett dolgoznunk a két pontért." - összefoglaló

A mieink a DELO WOMEN'S EHF Bajnokok Ligája csoportkörének 4.fordulójában a szlovén bajnok, RK Krim Mercatort látták vendégül az Audi Aréna Győrben november első hétvégéjén. A győri zöld-fehérek a vártnál nehezebben, küzdelmes mérkőzésen tartották itthon a két pontot. Végeredmny: 31-26 (13-13)

Győzelem az RK Krim Mercator ellen

Az első három fordulót hibátlanul zárta csapatunk a DELO WOMEN’S EHF CHampions League csoportkörében. A Danyi Gábor vezette zöld-fehérek hasonló folytatásban reménykedtek hazai pályán a szlovén RK Krim Mercator ellen, ennek fényében kezdték az összecsapást mieink. Az első percekben ellentmondást nem tűrően játszott csapatunk, a kezdeti lendület később alábbhagyott és 13-13-as döntetlen állással vonulhattak pihenőre a felek. A második játékrészben végül kijött a két csapat közötti különbség és a zöld mezes hazaiak itthon tartották a két pontot (31-26).

A Ljubljana ellen kezdjük meg a visszavágók sorát

November első hétvégéjén klubszempontból idén az utolsó mozgalmas hónapnak vágunk neki, ugyanis a közelgő decemberi világbajnokság előtt három hét alatt öt mérkőzésen kell bizonyítania Danyi Gábor tanítványainak. A BL-csoportkörös visszavágók első felvonásában, 2019. november 2-án (szombaton) 17 órai kezdettel a szlovén RK Krim Mercator Ljubljana együttesével találkozunk.
Tartsanak velünk a helyszínen, töltsük meg az arénát!
A találkozó alakulását élőben a Sport1-en követhetik nyomon!

Új termékek az ETO Shopban

Tovább bővült az ETO Shop termékpalettája - már hivatalos mezek, szurkolói sálak és melegítők között is válogathatnak az érdeklődők, illetve családtagjaiknak, barátaiaknak, ismerőseiknek ajándékutalvánnyal is kedveskedhetnek Az új termékeket nyitvatartási időben a belvárosi Látogatóközpontban, meccsnapon pedig az Audi Aréna Győrben található Shopban is beszerezhetik.

Visszaszámlálás…

Az októberi „kései nyarat” követően a napokban az időjárás is komorabbra fordult, november hónap kezdetével pedig az események is felpörögnek, s egyfajta visszaszámlálás veszi kezdetét… Az év végéig ugyanis klubszínekben már csak hat alkalommal – három hazai és három idegenbeli találkozón – láthatják a zöld-fehér mezes győri lányokat pályára lépni. Nincs azonban ok a szomorúságra, az esős hideg időben mi más adhatna motivációt a kimozdulásra, mint kedvenc csapatunk hazai szereplései, melyeket fantasztikus hangulatban és jó társasággal tölthetünk el az Audi Aréna Győrben?!
Ne maradjanak le, hazai mérkőzéseinkre a belépők vészesen fogynak…

„Uraltuk a mérkőzést” – összefoglaló

A magyar bajnokság soron következő fordulójában a tabella középmezőnyében szereplő Dunaújváros együttese ellen léptünk pályára. A találkozó kezdetétől egészen a hatvanadik perc leteltéig nem hagytunk kétséget afelől, hogy azért jöttünk, hogy tovább növeljük bajnoki pontjaink számát – remek játékkal magabiztos győzelmet arattunk.
Végeredmény: 21-34

Magabiztos győzelem a Dunaújváros ellen

A K&H női kézilabda liga 7. fordulójában Szekszárdra utazott csapatunk, hogy a Dunaújváros együttese ellen töltsük vendégszereplésünket. A zöld-fehér mezes győri lányok az első perctől kezdve magukhoz ragadták a kezdeményező szerepet, kiváló kapusteljesítmény segítette a védők munkáját, mezőnyjátékosaink pedig remekül irányították a játékot, a félidei szünetre megszerzett ötgólos előnyt pedig sikerült a végére 13-ra növelni.

A Dunaújváros ellen küzdünk pénteken a bajnoki pontokért

Október utolsó magyar bajnoki összecsapását a Dunaújvárosi Kohász KA ellen vívjuk idegenben, október 25-én (pénteken) 18 órai kezdettel.
A találkozó élő közvetítése megosztva – az első félidő kizárólag az m4sport.hu online felületén, a második harminc perc pedig már az M4 Sport televíziós csatornán  – valósul meg.

Véglegesek a DVSC-SCHAEFFLER elleni bajnoki mérkőzéseink időpontjai

A Magyar Kézilabda Szövetség hivatalos tájékoztatása értelmében MÓDOSULT csapatunk a DVSC-SCHAEFFLER elleni K&H női kézilabda liga 10. fordulójában esedékes HAZAI összecsapásának , és VÉGLEGESSÉ VÁLT a 23. fordulóban esedékes IDEGENBELI mérkőzésének időpontja.
A fent említetteknek megfelelően az Audi Aréna Győrben 2019. november 12-én (kedden) 18 órakor fogadjuk a Debrecen csapatát, míg idegenben 2020. április 24-én (pénteken) 18 órai kezdettel töltjük vendégszereplésünket a Hódos Imre Sportcsarnokban.
Végleges mérkőzés-menetrendünkről weboldalunk ESEMÉNYEK menüpontja alatt informálódhatnak.